Клименко Наталія Леонідівна

Дерматовенеролог
Доктор Клименко Наталія Леонідівна спеціалізується на питаннях дерматології та венерології, лікує захворювання шкіри у дітей. Займається лікуванням вікових шкірних захворювань (акне), дерматозів і дерматитів, екземи, захворювань, які передаються статевим шляхом, грибкових уражень. Пропонує пацієнтам процедури дерматоскопія і кріодеструкції родимок.
Лікар працює в клініках:
Київ вул. Дніпровська набережна, 25 м.Осокорки153м.Позняки277

оксана
Очень профессиональный доктор. Были на приеме с ребенком, когда Наталья Леонидовна работала еще на Галицкого 6. Ранее обращались к нескольким специалистам, но безуспешно. Благодаря правильному диагнозу и назначенному лечению облегчение наступило через несколько дней. Ребенок был здоров уже через неделю. Очень внимательная и щепетильная. Умничка! Всем рекомендую!!

• 2001 p. — Національний медичний університет ім. ак. O.O. Богомольця за спеціальністю лікар;
  • 2002 p. — інтернатура за фахом лікар-дерматовенеролог в НМАПО Шупика;
  • 2008 p. — спеціалізацію лікар-дерматовенеролог дитячий.