Ященко Наталія Борисівна

Дерматовенеролог дитячий та дорослий, дерматолог
Лікар вищої категорії
Лікар-дерматовенеролог дитячий та дорослий, трихолог займається виявленням та лікуванням захворювань шкіри і волосся, венеричних патологій. Володіє навичками дерматоскопії, видалення новоутвореннь методом кріодеструкції та радіохвильової хірургії, мезотерапії, плазмотерапії

Олександра
Спасибі лікарю за дуже кваліфікований огляд. Лікар дійсно від Бога, знає і допомагає не тільки за своїм профілем, а й за суміжнім. В даний час дуже важко знайти кваліфікованого лікаря, але ми його знайшли. Дуже уважна, звертає увагу на все і навіть більше
Богдана
обратилась, когда началась беда с волосами - каждое утро просто боялась расчесаться, а потом над расческой плакала. Волосы сыпались, кожа головы зудела - мрак. Доктор разобралась с проблемой. я прошла курс лечения и вот уже виден пушок новых волос в прядях. Восстанавливаться долго, но я верю в успех!
Руслана
Сподобалося, як мене лікар оглянула, вона уважна, все обстежила, так само сподобалося призначення лікування. Яке дійсно допомогло. Дякую!
Сергей
расчесал кожу головы, потом пошли корочки, потом расчесал корочки.. потом зарес какую-то заразу и понеслась. Наталья Борисовна остановила этот замкнутый круг, лечусь. Спасибо, что помогли
здравствуйте, хочу поделиться опытом лечения у Натальи Борисовны. живу одна потому когда чесалась лопатка и я ее не видела, никто не мог скзать что там происходит. А я на автомате - чешется - почесала. Потом когда стало жечь - посмотрела в зеркало.... и пошла срочно искать дерматолога. Врач увидела проблему во всей красе но не стала нарвоучения читать, как любям некоторые. Задала вопросы, взяла соскобы, назначила лечение. очень приятное отношение и внимательность мне очень понравились. лечение идет на пользу.
Чудова лікарка. сподобалося ставлення та впевненість. буду звертатися ще

• 1999 — закінчила Дніпропетровську Державну Медичну Академію, медичний факультет.
  • 2000 — отримала первинну спеціалізацію по дерматовенерології, на кафедрі шкірних і венеричний хвороб, ДГМА

• 2001 — пройшла курси тематичного удосконалення по дерматовенерології " Сучасна діагностика і лікування шкірно-венеричних захворювань", КМАПО ім. П. Л. Шупика, м. Київ.
  • 2004 — прослухала предатестационный цикл по дерматовенерології, на отримання другої кваліфікаційної категорії, ДГМА, м. Дніпропетровськ.
  • 2006 — пройшла предатестаціонний цикл по дерматовенерології, на отримання першої кваліфікаційної категорії, НМАПО ім. П. Л. Шупика, м. Київ.
  • 2007 — прослухала курси тематичного удосконалення " Інформатика і стажування по дерматокосметологии (включаючи курс мезотерапии і пиллінгів). Лазерна дерматологія", Одеський нац. Медичний університет, м. Одеса
  • 2011 — пройшла предатестационный цикл по дерматовенерології, на отримання вищої кваліфікаційної категорії, МАПО, м. Запоріжжя.
  • 2011 — присвоєна вища кваліфікаційна категорія за фахом лікар дерматовенеролог.
  • 2013 — прослухала курси тематичного удосконалення " Доброякісні і злоякісні пухлини шкіри", Донецький нац. медичний університет ім. М. Горького
  • 2013г.- стала учасником 3-ої міжнародного конгресу Європейсько-азіатської асоціації дерматовенерологів, м. Одеса
  • 2014 — пройшла курси тематичного удосконалення " Актуальні питання дитячої і підліткової дерматовенерології", Донецький нац. медичний університет ім. М. Горького
  • 2016 — прослухала предатестационный цикл по дерматовенерології, на підтвердження вищої кваліфікаційної категорії, МАПО, м. Запоріжжя.
  • 2016 — закінчила курс по мезотерапии, УМЦ " Aesthetics Hall", Дніпро
  • 2017 — освоїла курс Biorevitalization and PRP — therapy, " Aesthetic Consilium School"
  • 2017 — відвідала 5-у міжнародну літню академію по дерматології, Мюнхен, Німеччина
  • 2019 — освоїла курс тематичного удосконалення " Питання діагностики і терапії в дитячій дерматології", ХМАПО, м. Харків
  • 2019 — стала учасницею 2-го конгресу Української асоціації дослідження волосся з міжнародною участю, Київ
  • 2019 — пройшла курс по биопсиям шкіри, клініка " EURODERM", Київ
  • 2019 — взяла участь в 1 — st McKee Derm Conference 2019, Київ
  • 2019 — стала учасницею 2-го міжнародного конгресу з дерматоскопії " DermLite Dermoscopy Cup in Ukraine", " Кубок по дерматоскопії"
  • 2020 – курс « Терапія аутологичною плазмою в косметології і трихології» на базі клініки «Multimed».

• Член в Українській Асоціації Дерматологів, Венерологів і Косметологів (УАДВК) з 2004г.
  • Член в Українському Суспільстві Дослідження Волосся

Лікар-невролог займається лікуванням захворювань

• хвороби сальних залоз (вугрова хвороба, себорея, демодекоз, розацеа)
  • хронічні дерматози (псоріаз, червоний плескатий лишай, ін.)
  • сверблячи дерматози (нейродерміт, почесуха), алергодерматози (екзема, кропив’янка, токсікодермія, атопічний дерматит)
  • грибкові захворювання шкіри (дерматомікоз, кандидоз, оніхомікоз)
  • вірусні захворювання (герпес простий, герпес оперезуючий, бородавки та ін.)