Іоффе Олександр Юлійович

Хірург
Лікар вищої категорії
Доктор медичних наук
Лікар вищої категорії, доктор медичних наук. Спеціалізується в області лапароскопічної, абдомінальної та баріатричної хірургії. Виконує лапароскопічне видалення гриж черевної порожнини, лапароскопічну однопортову холецистектомію (видалення жовчного міхура через один прокол), езофагокардіоміотомії (ендоскопічне розширення нижнього отвору стравоходу), ендоскопічні операції на щитовидній залозі, біопанкреатіческое і шлункове шунтування.

Леонид Георгиевич
09 квітня '17р.
Долго мучился с грыжей. Мне ее и лечили, и вправляли. Но,похоже, без ее удаления мне было не обойтись. Узнал, что можно удалить грыжу лапароскопическим способом. По этому поводу обратился к доктору медицинских наук Иоффе А.Ю. Операция прошла успешно. Никаких огромных швов на полживота и восстановился быстро. Я доволен работой хирурга.
Николай
Мне нужно было удалять желчный. Обычную операцию делать не хотел. Александр Юльевич на консультации предложил лапароскопическую холецистэктомию. Я доволен, что согласился на такую операцию. Прошла быстро, один прокол небольшой и проблемы нет. Хирург сделал очень аккуратно и качественно, чувствуется сноровка и высокая квалификация.
Леонид
Спасибо огромное Александру Юльевичу! Он меня оперировал по поводу лечения ожирения. Профессиональный подход Иоффе, используемые им современные хирургические методики, превосходные результаты лечения – это то, почему я обратился именно к нему. Убедился, что выбор был правильным.

• 1988 р. — закінчив Куйбишевський військово-медичний факультет, м. Самара, Росія;
  • 1990 р. — інтернатура з хірургії, м. Рига, Латвія;
  • 1992 р. — спеціалізація по лапароскопічній хірургії, м. Москва, РФ.

• 2002 р. — стажування з абдомінальної хірургії, м Вюрсбург, Німеччина;
  • 2007 р. — стажування по баріатричній хірургії, м. Москва, Росія.

• Член Української асоціації баріатричних хірургів;
  • Член ради від України Всесвітньої організації баріатричних хірургів ( IFSO).

Додаткова інформація

• Завідувач кафедри загальної хірургії №2 Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, професор.

Лікар-хірург надає послуги

• хірургічне лікування ожиріння - рестриктивна-шунтуюча операція (gastric bypass);
  • холецистектомія (однопортова, багатопортовай);
  • герніопластіка;
  • операції з приводу діафрагмальних гриж - фундоплікація, крурорафія;
  • операції з приводу ахалазії кардії - езофагокардіоміотомії;
  • апендектомія;
  • лапароскопічна адреналектомія;
  • лапароскопічні операції на товстій кишці.