Гусейнова Ельнара Асифовна

УЗД-спеціаліст
лікар вищої категорії
Лікар Гусейнова Ельнара Асіфовна має 18-річний стаж, спеціалізується на проведенні ультразвукової діагностики, має вищу категорію. За допомогою ультразвукового дослідження вдається виявити патологічний осередок при первинному огляді, а також відстежувати динаміку його змін протягом певного відрізка часу. До компетенції лікаря входить виконання УЗД органів заочеревинного простору, черевної порожнини, малого таза, м'яких тканин, лімфовузлів.

Одеса вул. Академічна (кол. Піонерська), 1 (оф. 1) р.Приморський

Ира
Отличный врач! Делала мне ультразвуковое исследование органов брюшной полости, обнаружила полип. Самое интересное, что до нее я делала УЗИ в другой клинике и мне ничего не сказали. Как так? Спасибо за внимательное отношение к пациентам!
Алена
Отличная клиника и очень грамотный специалист, мне все понравилось. На УЗИ в следующий раз пойду только к этому доктору.
Аня
09 травня '20р.
Грамотный врач!Делала узи щитовидной железы,обнаружила узлы,объяснила всё и направила правильно.Очень благодарна,спасибо большое))

• 2000 р. — Медичний університет ім. Н. Наріманова.

• 2015 р. — курси підвищення кваліфікації за фахом.