Гребініченко Анна Александровна

УЗД-фахівець, репродуктолог
Лікар першої категорії
Кандидат медичних наук
Спеціаліст в області ультразвукової діагностики на всіх термінах вагітності, проводить огляд при багатоплідній вагітності з акцентом на специфічні ускладнення. Автор 50 публікацій.

Київ вул. Деміївська, 13, оф. 3 м.Деміївська119м.Голосіївська135

Юліанна
Тривалий час я не могла завагітніти. З чоловіком вирішили звернутися за допомогою. Знайомі порадили Анну Олександрівну. Дуже хороший спеціаліст. Усім задоволенні! Зараз проходимо курс лікування призначений лікарем. Вдячні Вам!
Василина
Нещодавно довелося потрапити на прийом до цього лікаря. Все дуже сподобалося. Уважний та висококваліфікований спеціаліст! Все детально розпитала та направила на обстеження. Зараз проходжу курс лікування. Фахівця однозначно рекомендую.

• Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця, м. Київ (1990-1996).
  • Інтернатура за спеціальністю "акушерство та гінекологія" (1996-1998), НМАПО ім. П. Л. Шупика.
  • Спеціалізація «Ультразвукова діагностика» (2007) НМАПО ім. П. Л. Шупика.

• Стажування на робочому місці в відділенні пренатальної діагностики в Університетській лікарні м. Бонн, Німеччина