Гончарова Яна Олександрівна

Акушер-гінеколог
Лікар вищої категорії
Кандидат медичних наук
Доктор Гончарова Яна Олександрівна, кандидат медичних наук. Займається діагностикою та лікуванням захворювань статевої та сечовидільної систем жіночого організму, робить мазок на флору. Спеціалізується на лікуванні захворювань шийки матки, безпліддя, порушеного менструального циклу. Веде підготовку до пологів, спостерігає пацієнток з патологіями, курирує пацієнтку в родовий і післяпологовий періоди.

Київ вул. Митрополита Андрея Шептицького, 10 м.Лівобережна72м.Дарниця1610м.Гідропарк265

Великолепный врач
Очень хороший врач
Моя дочь занимается спортом. После решающих соревнований у неё нарушился менструальный цикл, как зачастую бывает у спортсменок. Спасибо, Яне Александровне за помощь. Она настроила менструальный цикл дочери, теперь её здоровье в безопасности.
Яна Александровна помогла мне вылечить проблемы мочевыделительной системы. Когда появился дискомфорт во время мочеиспускание и боли внизу живота, я сразу обратилась к Гончаровой. Она, не медля, поставила диагноза, назначила лечение. Сейчас чувствую себя на много лучше.

• Харківський державний університет ім. А. Горького за спеціальністю «лікувальна справа»;
  • Клінічна ординатура при Національної медичный академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика (кафедра акушерства, гінекології та репродуктології);
  • Очна аспірантура при Національній медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика (кафедра акушерства, гінекології та репродуктивної медицини);
  • Науковий ступінь — Кандидат медичних наук.