Гетьман Олеся Іванівна

лікар вищої категорії
кандидат медичних наук
Консультація

Немає відгуків

• Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, 1999 рік; лікувальна справа
  • 2023 р. – Онлайн-курс «Людські ресурси в охороні здоров’я» – Національний університет «Києво-Могилянська академія»
  • Підтвердження кваліфікації лікаря – спеціаліста з управління і організації охорони здоров’я
  • 2022 р – Тренінг «Секрети людино орієнтованої консультації»;
  • Тематичне удосконалення «Актуальні питання управління персоналом в закладах охорони здоров’я»
  • 2021р. – Тематичне удосконалення «Невідкладні стани в практиці лікаря»;
  • Тематичне удосконалення “Аритмологія простими словами”
  • 2020р. – Підтверджена вища кваліфікаційна категорія лікаря – спеціаліста загальна практика – сімейна медицина
  • 2013 р. – Спеціалізація лікаря – спеціаліста в управлінні і організації охорони здоров’я
  • 2012 р. – Захист дисертації «Враження органів мішеней і імунологічні показники у хворих з артеріальною гіпертензією»
  • 2001 о. – Спеціалізація лікаря загальна практика – сімейна медицина

• 2023р. – Онлайн-стажування на базі Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
  • 2022р. – First Cambridge Education Centre: English В1-В2 (Intermediate)
  • 2021р. – Тренінг «Трансформація лідера та управління командами у XXI столітті»
  • 2022 р. – Програма Управління навчанням. Системний підхід до L&D
  • 2019 р. – Правові питання у роботі закладу охорони здоров’я і Стандартизація медичної допомоги
  • 2018 р. – Всеукраїнський Медичний Саміт «Систематизація бізнесу»
  • 2017 р. – Управління ризиками в системі менеджменту якості стандарту ISO 9001:2015
  • 2015 р. – Mini MBA Professional – City Business School

• Асоціація превентивної та антиейджинг медицини
  • Асоціація спеціалістів зі спортивної медицини та лікувальної фізкультури України
  • Personalized Medicine Coalition (Коаліція персоналізованої медицини)

Сімейний лікар-терапевт надає послуги

• діагностика та лікування гострих та хронічних захворювань внутрішніх органів у дорослих та дітей
  • вакцинація дорослих (за віком, за календарем, сезонна, за епідемічними показаннями)
  • профілактичні огляди дорослих
  • скринінг хронічних захворювань (цукровий діабет, гіпертонія, ожиріння тощо)
  • індивідуальний підбір Anti Age програм – обстеження, лікування, корекція програм здорового способу життя (раціональне харчування, фізична активність, детоксикація) та ін.