Гаранина Вікторія Петрівна

Акушер-гінеколог
лікар вищої категорії
Лікар спеціалізується на веденні вагітності та лікуванні гінекологічних захворювань. Проводить УЗД органів малого таза, в тому числі для вагітних. Виконує відеокольпоскопію. Здійснює індивідуальне консультування в період менопаузи. Лікує вагініт, вульвовагініт, гіперплазію ендометрія, жіноче безпліддя, кісти яєчників.

Станіслав
Дуже приємний і кваліфікований лікар. Всі пояснення, доступні та зрозумілі для простої людини. Нав'язування непотрібних аналізів чи обстежень не було. Все пройшло максимально адекватно та навіть якось по дружньому. Рекомендую!
08.05.2017
На прийомі у вікторії Петрівни я відчувала себе комфортно, затишно, тепло. Вона все детально пояснювала, показувала, запропонувала всі можливі варіанти лікування. Я дуже задоволена прийомом. Навіть, роздала візитки лікаря своїм подругам.

• 1990 р. — закінчила ДДМІ за спеціальністю: лікувальна справа.
  • 1991 р. — закінчила Інтернатуру за спеціальністю: акушерство та гінекологія.

• 2009 р. — учасник міжнародної науково-практичної конференції «Здоровий розвиток — заради майбутніх поколінь. Актуальні питання акушерства та гінекології». (м. Київ).
  • 2010 р. — учасниця практичного семінару-тренінгу по навчанню принципів введення левоноргестреп-видільної системи «Мірена», де отримала звання «Мірена-експерт» (м. Дніпропетровськ).
  • 2012 р. — учасник міжнародної науково-практичної конференції «Тромбофільні стани в акушерській практиці. Доброякісні захворювання молочних залоз" (м. Дніпропетровськ).
  • 2013 р. — тренінг «Гармонія гормонів — основа здоров'я жінки» (м. Київ).
  • 2014 р. — учасник науково-практичного симпозіуму «Біорегуляційна корекція порушень периферичного кровообігу та мікроциркуляцій в загальній терапевтичній практиці» (м. Київ).
  • 2015 р. — учасник науково-практичної конференції «Сучасні підходи до діагностики та лікування дисгормональних захворювань молочних залоз» (м. Дніпропетровськ).
  • 2017 р. — тренінг-семінар «Здоров'я жінки в 21 сторіччі» (м. Дніпро).
  • 2018 р. — учасник науково-практичної конференції «Актуальні питання репродуктивної медицини в Україні. Нирки та жіноче здоров'я» (м. Дніпро).
  • 2018 р. — тренінг-семінар «Актуальні питання гормональної контрацепції» (м. Київ).
  • 2008 р. — учасник науково-практичного семінару Асоціації акушерів-гінекологів України (м. Київ).
  • 2017 р. — учасник науково-практичної конференції Асоціації акушерів-гінекологів України «Патологія молочних залоз та органів малого тазу: міждисциплінарний підхід до діагностики, профілактики та терапії» (м. Дніпро).

• Член Асоціації акушерів-гінекологів України.

Лікар акушер-гінеколог надає послуги

• УЗД органів малого тазу;
  • кольпоскопія;
  • лікування радіохвильовим ножем;
  • лікування гормональних порушень;
  • супровід вагітності;
  • індивідуальне консультування в період менопаузи.

Лікар акушер-гінеколог займається лікуванням таких захворювання

• вагініт;
  • вульвовагініт;