Гаєвська Олександра Олександрівна

Терапевт
Лікар вищої категорії
Лікар приймає пацієнтів з симптомами гострої респіраторної вірусної інфекції. Також лікує грип, хронічний бронхіт, анемію, аритмію, пієлонефрит, пневмонію, цистит, виразкову хворобу шлунка та холецистит. Консультує з питань вакцинації. Виконує ЕКГ та розшифровує результати досліджень.

Ярик
Даю найкращі рекомендації! Я просто у захваті. Довго шукала такого лікаря, який би мені настільки детально, доступно і професійно все пояснив, та призначив лікування. Я давно рекомендую цього чудового спеціаліста усім знайомим.
Alina
Дуже хороший та грамотний фахівець. Я була у багатьох спеціалістів до Олександри Олександрівни, так що можу відрізнити хорошого лікаря від шарлатана. Ця людина з величезним практичним досвідом у своїй справі. Звертайтеся, не пожалкуєте!

• 1976 — Івано-Франківський медичний інститут, Лікувальний факультет,

• 2020 — 8 всеукраїнський конгрес Профілактика. Антиейджинг. Україна. Київ.
  • 2020 — Академія сімейного лікаря. Кардіологія-Неврологія-Ревматологія. Київ

• Дійсний Член Асоціації Превентивної та Антиейджинг Медицини

Лікар-терапевт надає послуги

• Діагностика і лікування захворювань терапевтичного, гастроентерологічного, та кардіологічного профілю.
  • Консультативний прийом
  • Зняття і розшифровка ЕКГ
  • Огляд і вивчення анамнезу
  • Пальпація
  • Аускультація
  • Вимір артеріального тиску
  • Інтерпретація результатів обстежень

Лікар — терапевт займається лікуванням захворювань

• Анемія
  • Артеріальна гіпертензія