Філатова Ірина Миколаївна

Невролог, Педіатр
Лікар першої категорії
Дитячий лікар першої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується в області неврології. Веде консультативний прийом невролога. Займається діагностикою та лікуванням захворювань нервової системи, в тому числі вегетосудинної дистонії, гірперактівності, головних болів, нервових тиків, порушень сну. Проводить лікування дітей з затримкою моторного розвитку і розвитку мови.

Хороший лікар. Уважна, ретельно проводить огляд. Отримали відповіді і рекомендації на всі свої запитання. Рекомендую.
Алена
Добрый день. Были на приеме у Ирины Николаевны 06.11 с ребенком. Доктор весьма внимателен, детально осмотрел ребенка, дал рекомендации. По результату осмотра назначил доп. исследования. Я получила ответы на все вопросы которые меня интересовали идя к неврологу. До этого были у других неврологов и есть с чем сравнить если чесно. Теперь только к Ирине Николаевне
Кристина
30 листопада '-1р.
Филатова знающий, внимательный, опытный врач-невролог. Спасибо Ирина Николаевна, что грамотно и быстро помогли мне справиться с моей болезнью! Как вы и рекомендовали, скоро запишусь к вам на контрольное обследование.

• 1997 р. — Київське медичне училище №2, червоний диплом;
  • 2004 р. — Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, педіатричний факультет;
  • 2005 р. — інтернатура з педіатрії в ДКБ №6 м. Києва.

• 2009 р. — курси спеціалізації по гомеопатії в гомеопатичному центрі Д. Попова;
  • 2010 р. — Спеціалізація з дитячої неврології НМАПО ім. П.Л. Шупика;
  • 2016 р. — курси з комп'ютерної електроенцефалографії в інституті нейрохірургії ім. А.П. Ромоданова.