Донець Євген Георгійович

Хірург, Пластичний хірург
Лікар вищої категорії
Доктор Донець Євген Георгійович займається хірургічним лікуванням. Має першу кваліфікаційну категорію в області пластичної хірургії. Надає послуги ендопротезування. Проводить індивідуальні консультації, виконує первинну хірургічну обробку рани. Робить всі види пластичних операцій, включаючи блефаропластику, рітідектомія і ліпосакцію. Видаляє врослі нігті. Лікує такі дефекти, як заяча губа і вовча паща.

Инна Игоревна
Этот хирург мастерски избавил нашего сына от врожденного дефекта. Счастье в глазах ребенка - это бесценно. Спасибо огромное
Роман
Обратился к доктору с деликатной проблемой. Операция прошла успешно. Рекомендую.

• 2003 р. — Запорізький державний медичний університет, спеціалізація «лікувальна справа»;
  • 2006 р. – Українська військово-медична академія, магістратура, спеціалізація «загальна хірургія»;

• 2006 р. — Курс на тему «Основи пластичної хірургії» при НМАПО ім. П. Л. Шупика;
  • 2007 р. — Майстер-клас «Функціональна та естетична риносептопластика» в рамках освітньої програми міжнародної асоціації естетичних і пластичних хірургів., м. Одеса;
  • 2008 р. — Підвищення кваліфікації при НМАПО ім. П. Л. Шупика;
  • 2008 р. — П'ятий міжнародний курс з пластичної хірургії «Омолоджувальні операції обличчя, редукційна мамопластика, абдомінопластика, ліпосакція, ліфтинг тіла, ліпофілінг» (лектори — проф: T.M.Biggs, F.Nahai, J.A.Fridland, R.Graf, J.Hunstad, T.L.Roberts), м. Єкатеринбург;
  • 2009 р. — Theoretical and practical course on "BOTOX application in cosmetology", м. Київ;
  • 2009 р. — Course "Contour plastic" (Juvederm ULTRA), м. Київ;
  • 2012 р. — Курс на тему "Надання екстреної медичної допомоги постраждалим в результаті надзвичайних ситуацій" при НМАПО ім. П. Л. Шупика.

• Член Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів.