Домашенко Аліна Юріївна

Невролог
Лікар займається виявленням, профілактикою і лікуванням неврологічних захворювань. Приймає пацієнтів з судинними хворобами головного мозку, вегетативними розладами, черепно-мозковими травмами. Проводить блокади для усунення больових синдромів. Здійснює ранню діагностику та профілактику уражень нервової системи при гіпертонічній хворобі та цукровому діабеті.

Ніна
Приємний і уважний лікар. Задавала багато питань. Прийом тривав 40-50 хвилин. Проблема була визначена, призначене лікування, отримала направлення на необхідну подальшу діагностику. Обов'язково продовжу лікування у цього лікаря.
Доктор була дуже уважна. Я залишилася задоволена візитом. Лікар добре провела прийом, уважно вислухала, направила на додаткову діагностику, так як без неї неможливо поставити точний діагноз. Дала необхідні рекомендації. Дякую!

• 2010-2016 р. — Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця, лікувальна справа.
  • 2016-2018 рр. — Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця. Інтернатура по спеціальності: неврологія.