Демиденко Сергій Віталійович

Уролог, андролог, сексопатолог
лікар першої категорії
Спеціалізується на лікуванні патологій сечовивідної системи та статевої системи у чоловіків, веде амбулаторний прийом пацієнтів зі скаргами на статеву дисфункцію, імпотенцію, передчасну еякуляцію.

Тарас
Вилікував швидко та якісно. На прийомі теж все було на найвищому рівні. Надалі буду звертатися лише до нього. Рекомендую!

• 2001 р. — закінчив Дніпропетровську державну медичну академію.

• 2003 р. — закінчив курси "Ультразвукова діагностика в урології" на базі Дніпропетровського діагностичного центру.
  • 2005 р. — курси "Невідкладна допомога урологічним хворим", Запорізька МАПО.
  • 2007 р. — курси "Поліклінічна урологія", Запорізька МАПО. Прослухав "Передатестаційний цикл по урології", Запорізька МАПО. Закінчив курси спеціалізації по сексопатології, Харківська МАПО.
  • 2009 р. — учасник Другого з'їзду сексологів і андрологів України. Учасник Першого всеукраїнського конгресу з андрології і сексуальної медицини.
  • 2016 р. — учасник науково-практичної конференції сексологів і андрологів України "Актуальні питання сучасної сексології і андрології", м. Київ.
  • 2016 р. — учасник науково-практичної конференції присвяченої 100-річчю з дня основи "Дніпропетровська медична академія МОЗ України", "Сучасні методи діагностики і лікування в урології, андрології і онкоурології", м. Дніпро.