Чернишов Сергій Вікторович

Ендокринолог-хірург
Лікар вищої категорії
Кандидат медичних наук
Лікар займається лікуванням захворювань ендокринної системи хірургічними методами. Здійснює прийом дітей з 14 років та дорослих. Приймає пацієнтів з вузловим токсичним зобом, раком щитовидної залози, гіпотиреозом, кістами шиї, пухлинами надниркових залоз. Виконує гемітіреоідектомію та лапароскопічну адреналектомію. В роботі використовує сучасні методики.

Тетяна
Коли дізналася про проблему із щитоподібною залозою, обстежилася у трьох різних клініках, у тому числі і за кордоном. Після отримання висновку про необхідність операції не зважувалася на неї понад півроку. Вивчала де і як робити операцію. Вибір було зроблено на користь доктора Чернишова Сергія Вікторовича. Операція проводилася ультрозвуковим скальпелем. Видалили праву частину щитоподібної залози. Операція пройшла успішно та без ускладнень. Шов маленький, візуально шрам майже не видно. Увага до пацієнта, професіоналізм та післяопераційне спостереження Сергія Вікторовича заслуговують на найкращі слова та подяку. Дуже рада, що не помилилася у виборі лікаря. Дякую Вам, Сергію Вікторовичу!
Сергій
У мене була папілярна карцинома щитоподібної залози, мені знайомі порекомендували Сергія Вікторовича. Повністю задоволений лікуванням! Знайшли цю проблему випадково, зробили біопсію. Далі я домовився про онлайн консультацію. Сергій Вікторович подивився на ті аналізи які в мене були, сказав які ще треба зробити, в цілому ми згенерували план дій. Я трішки пізніше приїхав у Київ на операцію через війну, але усе на щастя пройшло добре. Коли приїхав лікар мене ще раз перевірив і була назначена дата операції. Операція пройшла добре без ускладнень. Далі я просто робив те що казав лікар, що пити їсти і так далі:) Зараз вже пройшло майже пара місяців. Набряк на місці операції пройшлов, голос повністю відновився, ускладнень не має. Шрам виглядає акуратно. Лікар знає свою справу, спілкується вічливо. Дуже радий що звернувся саме до нього!
Ксюша
При общении с Сергеем Викторовичем понимаешь что выбранная им процессия- его призвание. Его высокая квалификация позволяет использовать современные подходы в лечении, такие как ультразвуковой скальпель, что большая редкость. Его желание в конечным результате видеть не только здорового пациента, но и эстетически максимально привлекательного. На личной консультации перед операцией я получила ответы на все свои вопросы, что дало мне полную уверенность, что я в надёжных руках профессионала. И я не ошиблась с выбором ! Моя операция прошла успешно, визуальный результат великолепный, шов маленький и не заметный. Без лишних назначений и суеты, всегда с индивидуальным подходом и без трагизма всегда на позитиве. Это главные качества современного врача, идущего в ногу со временем
Ірина Поліщук
Сергій Вікторович оперував мене двічі:2007 і 2016 роки. Спочатку - папилярна мікрокарцинома. Видалив тільки половину залози, з іншою я прожила 9 років, народила двох дітей. Після операції кожні пів року проходила обстеження у Сергія Вікторовича. Весь цей час він спостерігав мене і грамотно оцінював ситуацію. На жаль, через 9 років стався рецидив. Сергій Вікторович помітив це, просто глянувши в аналізи. Провів уже другу операцію. І спостерігає мене і досі. Я вдячна долі, що на моєму шляху трапилася така людина. У нього є абсолютно всі якості чудового лікаря: чуйність, щирість, жартівливість, високий професіоналізм. До кожного пацієнта він знайде підхід і з кожним буде працювати найкращим чином. Розбирається в кожній проблемі і пропонує шляхи її вирішення. Дуже рекомендую його і дуже йому вдячна за лікування!!!
Нина
Оперировалась в Сергея Викторовича Чернышова 26 февраля 2020г. в Киевском городском центре эндокринной хирургии (ул. П.Запорожца,26)- это коллектив блестящих профессионалов. СЕРГЕЙ ВИКТОРОВИЧ- врач-хирург высшей категории,кандидат медицинских наук, очень профес-сиональный и компетентный специалист. с персональным подходом к пациенту. Доброжелательный, позитивный,ответственный и внимательный.Профессионализм,стажировка за границей, опыт доктора.Самый лучший доктор.Никогда лишнего не навяжет, врач от Бога с большой буквы.Высочайший класс в работе!!!Желает людям выздоровления и с пониманием относится к тем негораздам, которые их постигли. Очень благодарна высшим силам за то, что попала именно к ЧЕРНЫШОВУ С.В. Сердечное спасибо ВАМ , за Ваш труд,золотые руки, доброе сердце и честное отношение к своему делу. Дай бог Вам здоровья на МНОГИИ и БЛАГАЯ ЛЕТА!!! Спасибо за то, что вы есть и помогаете людям.СПАСИБО за успешную операцию 2020г. и безотказность в консультации до сего дня.Сейчас я по всем вопросам обращаюсь именно к нему - никогда не откажет, все по доброму объяснит, подскажет. К сожалению в наше время, с такими качествами мало встретишь врачей! С уверенностью рекомендую ЧЕРНЫШОВА СЕРГЕЯ ВИКТОРОВИ-ЧА, как отличного специалиста и очень положительного ЧЕЛОВЕКА!!! С уважением Н.И.Хардыкайнен
Алена
Наблюдаюсь не первый год, а также оперировалась у доктора. Могу утверждать и привести кучу аргументов, почему Сергей Викторович просто лучший специалист, профессионал, и что немаловажно-замечательный человек. С первых минут вызывает доверие, располагает к себе, всегда очень внимательный и позитивный. Умеет все обьяснить простыми словами, и так, чтобы любое волнение пропало) Рекомендую и буду рекомендовать всем-врач, и человек с большой буквы! Последний раз виделись вчера, в центре Dievo. Девушки на ресепшн очень приветливые, понравилась атмосфера. Сама клиника очень современная и уютная)
Елена Драшко
Очень внимательный, отзывчивый и талантливый врач. Наблюдаюсь у Сергея Викторовича уже 12 лет. Недавно была на приеме в Центре Диево. Как всегда, внимательно выслушал, все объяснил, дал рекомендации. Лучший в своем направлении однозначно.Клинике и всем его пациентам повезло с таким специалистом. Благодарна Сергею Викторовичу за качество своей жизни и исполнение самого заветного желания.

• 1997-1999 рр. — Інтернатура з хірургії НМАПО ім. П. Л. Шупика, база НДІ ендокринології і обміну речовин, Київ.
  • 2002-2008 рр. — Заочна аспірантура в НДІ ендокринології та обміну речовин, Київ.
  • 2009 р. — Кандидатська дисертація "Особливості регіонарного метастазування папілярних карцином щитовидної залози у дітей і підлітків після аварії на Чорнобильській АЕС".

• 2011 р. — Сертифікація звання відповідності міжнародним вимогам — PhD.
  • 2003 р. — Стажування з хірургії (р. Нюрнберг, Німеччина).
  • 2000, 2004, 2009 р. — Присвоєння та підтвердження звання лікаря-ендокринолога.
  • 2006, 2011 р. — Присвоєння та підтвердження звання лікаря-спеціаліста з патологічної анатомії.
  • 2010 р. — Присвоєння звання лікаря ультразвукової діагностики.
  • 2010 р. — Присвоєння звання лікаря-спеціаліста з організації і управління охороною здоров'я.
  • 2008 р. — Проходження курсу тематичного удосконалення "Основи лапароскопічної хірургії".
  • 2008 р. — Стажування з хірургії і морфології (р. Філадельфія, США).
  • 2015 р. — Підтвердження вищої кваліфікаційної категорії за спеціальністю хірургія.
  • 2020 р. — Проходження курсу тематичного удосконалення "Вибрані питання клінічної ендокринології".
  • 2020 р. — Проходження курсу тематичного удосконалення "Гінекологічна ендокринологія".

Додаткова інформація

• Автор та співавтор понад 40 статей, має 5 патентів на винахід.