Чернова Оксана Василівна

Дитячий психіатр
Лікар вищої категорії
Доктор проводить психіатричний, неврологічний і генетичний огляди дітей. Надає психологічну підтримку батькам, навчає взаємодії з дітьми, у яких є психічні розлади. Дає рекомендації по режимному поведінки і освітнім програмам. Приймає дітей з аутизмом, заїканням, порушенням інтелектуального розвитку, патологією мислення і сприйняття, тікозние розладами.

Вячеслав
Обратились к доктору с подозрением на аутизм и замкнутость у 4-х летнего сына. Консультация прошла успешно, психотропных препаратов не прописывали. Доктор обрисовала картину и объяснила, в чем заключается наша роль, как родителей, и чем может помочь врач в преодолении сложившихся проблем. Дала рекомендации, как общаться с ребенком по-новому.
Наталія
Нам пощастило, мій син лікувався в Черновой Оксани Василівни, лікували ОКР! Вдало підібрані ліки і довіра мого сина до свого лікаря зробили свою справу! Моя дитина почуває себе добре і я також! Згадує Оксану Василівну з теплотою! Оксана Василівна, хочу подякувати Вам від свого імені і від імені мого сина Саши! Ви нам повернули життя!!!

• Запорізький медичний інститут;
  • Академія післядипломної освіти ім. Шупики, інтернатура з дитячої неврології.

• 2017 р. — останнє підвищення кваліфікації;
  • Виступ на конференціях з дитячої психіатрії.

• Асоціація дитячих неврологів України;
  • Асоціація дитячих психіатрів України.