Чепурната Ірина Миколаївна

УЗД-фахівець
Доктор Чепурната Ірина Миколаївна займається проведенням ультразвукових діагностичних досліджень. Виконує всі види УЗД, проводить діагностику судинних захворювань, патологій репродуктивної системи у чоловіків і жінок, недуг офтальмологічного і ендокринологічного профілів. Розшифровує результати УЗД, пояснює деталі процедури. Складається в декількох українських асоціаціях діагностів.

Женя
Резко упало зрение. Решил пройти ультразвуковое обследование у офтальмолога Чепурната Ирины Николаевны. Причиной оказалась катаракта. Врач все подробно мне объяснил, направил на лечение к офтальмологу. Скорее всего мне не обойтись без операции.
Виктор
У меня подозрение на простатит. Чтобы начать эффективное лечение нужно пройти ультразвуковое обследование у Ирины Николаевны. Знаю, что она прекрасный специалист в области диагностики. Диагноз подтвердился. Предстоит лечение у специалиста.
Женя

• 2009 р. — Тернопільський державний медичний університет ім. І. Я. Горбачевського;
  • 2011 р. — інтернатура.

• 2011 р. — навчання на курсах інформації та стажування на тему "Ультразвукова діагностика цереброваскулярних захворювань»;
  • 2015 р. — навчання на курсах передатестаційного циклу на базі Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика за спеціальністю «Ультразвукова діагностика»;
  • 2016 р. — навчання на курсах УЗД в мамології;
  • 2016 р. — школа «УЗД судинних захворювань при порушенні регіонального кровообігу;
  • 2016 р.- курси тематичного вдосконалення УЗД в гінекології.

• Член Української асоціації фахівців з ехокардіографії;
  • Член Української асоціації фахівців ультразвукової діагностики;
  • Член Українського доплерівського клубу.