Титоренко Роман Сергеевич

Рентгенолог
Головний лікар
Лікар-рентгенолог вищої категорії. Займається діагностикою структурної та ургентної патології внутрішніх органів і життєво небезпечних станів. Виконує оглядове і прицільне рентгенологічне обстеження порожнин тіла, комп'ютерну томографію головного мозку, грудної клітки, органів малого таза, кісток і суглобів, а також МРТ черевної порожнини, м'яких тканин. Також досліджує стан судин головного мозку та шиї методом КТ-ангіографії. Проводить дослідження з використанням контрастного посилення.

Андрей
Врач с большой буквы! Очень точен и внимателен!
23.03.2017
30 листопада '-1р.
Попал я в неприятную ситуацию, мало того что меня ограбили, ещё и ударили по голове тяжёлым предметом. В результате, черепно-мозговая травма. Попал в больницу. Роман Сергеевич делал мне компьютерную томографию головного мозга. Благодаря его внимательности и точной диагностике врачи смогли назначить мне правильное лечение. Теперь я здоров.
30.03.2017
30 листопада '-1р.
У моего дедушки аневризма сосуда головного мозга. Нужна была точная диагностика. Обратились к Роману Сергеевичу, чтобы он сделал компьютерную томографическую ангиографию. Диагностика и вправду оказалась точной и очень помогла в лечении дедушки.

• Чинний член Української асоціації спеціалістів із конвенційної рентгенології, комп'ютерної та магнітно-резонансної томографії (УАРКТМР);
  • Член Європейської асоціації радіологів (ESR).
Схожі спеціалісти:
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, УЗД-фахівець