Чепіга Юлія Володимирівна

Дерматовенеролог, дерматоонколог, трихолог
лікар першої категорії
Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань шкіри та волосся. Також приймає пацієнтів з венеричними патологіями. Для уточнення діагнозу призначає лабораторні аналізи, дерматоскопію та трихоскопію. Успішно лікує розацеа, акне, псоріаз, дерматити, хламідіоз, кандидоз, сифіліс та герпес.
Лікар працює в клініках: Лікар працює в клініках:

Інна
Мені дуже сподобався прийом. Вона дуже детально пояснила мою проблему. Я вийшла звідти з абсолютною впевненістю у хорошому результаті. Я вже у багатьох лікарів була, але так детально мені ще ніхто не надавав консультацію. Рекомендую!
Марія
У мене були проблеми - висипання по всьому тілу, що свербіли. Лікар все детально оглянула, розпитала. Призначила лікування і дала рекомендації. Хочу сказати, що лікування проходить добре, вже є позитивні результати, та почуваю себе краще.

• 1997 р. — Закінчила ДГМА за фахом "Педіатрія".

Курси підвищення кваліфікаці

• 2012 р. — пройшла курс підвищення кваліфікації на циклі: "Онкодерматологія", проф. Богомолець О. В., ХМАПО.
  • 2016 р. — пройшла ТУ по дерматовенерології: "Вікові аспекти дерматозів і інфекцій, що передаються статевим шляхом", ХМАПО.
  • 2017 р. — пройшла ТУ по трихології: "Сучасна діагностика і лікування хвороб волосся", НМАПО ім. П. Л. Шупика.
Схожі лікарі біля інших станцій метро: