Бурко Ганна Юріївна

Отоларинголог
Лікар проводить діагностику та лікування захворювань вуха, горла та носа. Спеціаліст проводить аспіраційний туалет слухового проходу, Видалення доброякісних новоутворень, видалення чужорідного тіла з глотки, носа чи слухового проходу, масаж лакун мигдаликів, розтин фурункулів.

Немає відгуків

• Дніпропетровська медична академія Міністерства охорони здоров я України
  • Сертифікат лікаря спеціаліста за спеціальністю отоларинголог від 2021 року

Лікар-отоларинголог надає послуги

• Консультація лікаря отоларинголога
  • Аспіраційний туалет слухового проходу
  • Видалення доброякісних новоутворень
  • Видалення чужорідного тіла з глотки, носа чи слухового проходу
  • Масаж лакун мигдалин
  • Промивання ППН «КУКУШКА»
  • Розтин фурункулів

Лікар-отоларинголог займається лікуванням захворювань

• захворювань горла: фарингіт; ангіна; тонзиліт; аденоїди; заглотковий абсцес; епіглотит; ларингіт; поліпи, вузлики і гранульоми голосових зв’язок; контактні виразки голосових зв’язок; параліч голосових зв’язок; ларингоцеле
  • захворювань вуха (внутрішнього, зовнішнього та середнього): сірчана пробка; отит; перихондрит; дерматит проходу вуха; пухлинні утворення вушної раковини; хвороба Меньєра; вестибулярний нейронів; медикаментозна глухота; невринома слухового нерва.
  • захворювання носа: інфекції носової порожнини, викликані бактеріями; риніт; перфорації носової перегородки; поліпи в носі; синусит.