Білик Олена Василівна

Невролог
Доктор Білик Олена Василівна має вищу кваліфікаційну категорію в області неврології. Спеціалізується на лікуванні уражень ЦНС і ПНС, черепно-мозкових травм і їх наслідків. Надає термінову медичну допомогу при інсультах, практикує реабілітаційну терапію хворих в післяінсультних стані. Лікує вегетосудинну дистонію і вегетативно-судинні кризи. Для оцінки стану пацієнта використовує методи функціональної діагностики, включаючи транскраниальную доплерографію.
Київ пр-т Валерія Лобановського, 17 (пр-т Червонозоряний) р.Солом'янський

Антонина
Я весьма высокого мнения об этом специалисте. С удовольствием рекомендую Елену Васильевну как прекрасного невролога, способного справиться даже со сложными случами своей практики
Такой человечности и профессионализма в нынешних врачах еще поискать нужно. Рекомендую.
Денис
Диагноз был поставлен быстро и точно. Прохожу лечение, результат уже виден. Спасибо

• 1988 р. — Київський національний медичний інститут ім. О.О. Богомольця м. Київ.;
  • 1989 р. — Неврологічне відділення КГКБ №22, інтернатура по неврології.

• 2003 р. — курси по темі "Транскраніальна доплерографія" в НДІ Нейрохірургії.

• Член київського міського суспільства неврологів.