Березовський Олександр Вікторович

Рентгенолог
Лікар-рентгенолог проводить дослідження здоров'я хребта і суглобів, внутрішніх органів (сфери малого таза і черевної порожнини), м'яких тканин з метою діагностування різних патологій і травм. Березовський А.В. надає послуги діагностики МРТ, крім того, процедуру ультразвукового дослідження, сприяючи точній постановці діагнозу профільним фахівцем. Лікар здійснює також дослідження стану лімфовузлів і судин, органів сечовидільної системи.

Ксения
Опыт и профессионализм Березовского позволяют каждому его пациенту рассчитывать на максимально объективные результаты МРТ. Классный диагност, и это не только мое мнение!
София
Мне нравится деловой подход к своей работе Березовского, его внимательное отношение к пациенту, ну и конечно же быстрые и точные результаты исследования.

• Запорізький Державний Медичний Університет, медичний факультет (2002 — 2008 рр.), Фармацевтичний факультет (2006 — 2009 рр.)
  • Інтернатура і магістратура: на кафедрі променевої діагностики Запорізької медичної академії післядипломної освіти (2008 — 2010 рр.)

• 2010 р -курси спеціалізації з ультразвукової діагностики на базі Запорізької медичної академії післядипломної освіти
  • 2010 р.- навчальний курс на базі інституту ім. Шалімова (м. Київ) за темою "доплерографія периферичних судин" під керівництвом доктора медичних наук Гуч А.А.
  • 2010 р.- навчальний курс на базі інституту травматології та ортопедії (м. Київ) за темою "Скелетно-м'язовий ультразвук" під керівництвом к.м. н. Вовченко А.Я.
  • 2012 р. -курси спеціалізації по темі "Магнітно-резонансна томографія органів і систем" на базі кафедри променевої діагностики Харківської медичної академії післядипломної освіти.
  • 2014 р. — курси підвищення кваліфікації «Основи інтервенційного ультразвуку" на базі Донецького державного медичного університету