Барибіна Ольга Сергіївна

Дерматолог
Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань шкіри. Для уточнення діагнозу призначає дерматоскопію та лабораторні аналізи. Приймає пацієнтів з акне, розацеа, псоріазом, демодекозом, алергічними висипаннями. В роботі використовує сучасні методики.
Одеса вул. Архітекторна/Ільфа і Петрова, ЖК 29 Перлина р.Київський

Тільки позитивні відгуки про лікаря. Все на найвищому рівні, все сподобалося, лікарем повністю задоволена! У майбутньому за потреби, буду відвідувати лише Ольгу Сергіївну. Рекомендую усім близьким, родичам та знайомим! Дякую за все!
Станіслава
Хороший лікар, все сподобалося. Дуже ввічливе ставлення, дуже уважно розпитала, оглянула повністю, проконсультувала та призначила лікування. Яке справді допомогло, у попередніх лікарів ніякого ефекту не було! Дякую за допомогу!

• 2015 р. — закінчила Одеський Національний Медичний Університет, спеціальність " лікувальна справа".

• 2015 р. — учасник чотирнадцятого з'їзду Всеукраїнського лікарського суспільства і Всеукраїнського лікарського суспільства — " Професійна автономія лікарів і самоврядування".
  • 2015-2017 р.р. — інтернатура за фахом " Дерматовенерологія", проходила на базі ГКВД
  • 2016 р. — сертифікат " Косметик-естетик" по курсу косметології
  • 2017 р. — дерматоскопія новоутворень шкіри
Схожі спеціалісти:
Lерматовенеролог, дерматоонколог, трихолог, косметолог, спеціаліст з ін'єкційних та лазерних технологій
Дерматовенеролог, Трихолог, дерматоонколог
Дерматовенеролог, дитячий дерматолог, трихолог