Антоненко Єлизавета Валеріївна

УЗД-спеціаліст
Лікар першої категорії
Лікар займається діагностикою захворювань внутрішніх органів за допомогою ультразвукового обладнання. Здійснює прийом дітей. Робить письмову розшифровку результатів досліджень. Проводить УЗД для контролю при хірургічних та діагностичних маніпуляціях. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.

Лікар дуже доброзичлива та уважна, відповідально ставиться до процесу діагностики. Перше враження хороше, пояснила і розповіла, що не зрозуміло ще раз розповіла, мені сподобалася. В майбутньому за потреби буду звертатися лише до неї.
Ангеліна
Лікар дуже сподобався. Вона проконсультувала по нашій проблемі. Хотілося б відзначити її як професіонал високого рівня, ввічливу, приємну і уважну людина. Прийомом залишилися задоволені. Будемо рекомендувати і самі звертатися!
Прекрасный,внимательный человек и умнейший специалист.Будем рекомендовать всем своим знакомым

• 1994 р. — закінчила педіатричний факультет Запорізького державного медичного інституту.
  • 1994 р. — проходила інтернатуру по педіатрії на базі Миколаївської обласної дитячої лікарні.
  • 1998 р. — проходила інтернатуру за фахом " Радіологія — діагностика" на базі Миколаївської обласної лікарні і Київської медичної академії післядипломної освіти.

• 2012 р. — ТУ " Актуальні питання УЗД " на базі Запорізької медичної академії післядипломної освіти.
  • 2012 р. — ПАЦ " Ультразвукова діагностика " на базі Запорізької медичної академії післядипломної освіти.
  • 2017 р. — ПАЦ " Ультразвукова діагностика " на базі Запорізької медичної академії післядипломної освіти.
  • 2020 р. — лікар ультразвукової діагностики (ВУЗД) медичного центру " ОН Клінік Миколаєв ".