Акімов Володимир Володимирович

Терапевт
31 рік досвіду
лікар вищої категорії
Лікар здійснює прийом пацієнтів (дорослих та дітей) із захворюваннями дихальної, травної, сечовидільної та серцево-судинної систем. Успішно лікує ГРВІ, грип, хронічний тонзиліт, бронхіт та бронхіальну астму, шкірні висипання, гастрит, холецистит, харчові отруєння, анемію, аритмію та стенокардію.

Станислав
Очень хороший врач, все доступно объяснил, назначил лечение, спросил что есть в аптеке, чтобы не покупать лишнее, четко и по-делу. Вообще я никогда не пишу отзывы но здесь, специалист в своём деле заслуживает этого. Если что буду обращаться только к нему и советовать знакомым.
Василий
06 травня '21р.
Видно, что врач знает своё дело. Он провел осмотр, назначил сдачу анализов и дал мне советы. Я пойду к нему повторно и пришёл к врачу по рекомендации товарища!
Не так давно стала пациентом доктора Акимова. Как терапевтом очень я им довольна. Лечение, которое назначил врач помогло, курс решили все-таки продлить и закрепить полученные результаты. Спасибо! К обращению рекомендую!
Иван
Отличный грамотный и внимательный врач. Помог мне решить проблемы, с которыми я обратился. Спасибо большое, таких как Акимов мало.
Замечательный врач. Всегда внимателен. Обращаюсь редко, но только к нему. Благодарю за профессионализм и человечность!
Екатерина
Это лучший врач, к которому я когда-либо попадала. Профессионал своего дела. Он человечный, внимательный, умный, да еще и с чувством юмора! Спасибо Вам большое, Владимир Владимирович за Ваш труд и терпение!

• 1993 р. — Дніпропетровська медична академія, терапія.

• 1996 р. — Запорожье ГИДУВ «Вибрані питання терапії».
  • 1997 р. — Присвоєно друга категорія по терапії.
  • 2000 р. — Дніпропетровська державна медична академія «Діагностика і лікування захворювань органів травлення».
  • 2001 р. — Дніпропетровська державна медична академія ФПО «Терапія».
  • 2001 р. — Академія медичних наук України Інститут отоларингології ім. А. С. Коломійченка Центр алергічних захворювань верхніх дихальних шляхів і вуха «Діагностика алергічних захворювань».
  • 2001 р. — Присвоєно перша категорія по терапії.
  • 2006 р. — Дніпропетровська державна медична академія ФПО «Терапія».
  • 2010 р. — Дніпропетровська державна медична академія ФПО «Терапія».
  • 2013 р. — НМАПО імені П. Л. Шупика «Сучасні підходи до лікування хворих на цукровий діабет».
  • 2014 р. — Дніпропетровська державна медична академія «Загальна практика - сімейна медицина» привласнена перша категорія.
  • 2015 р. — «Консультування та тестування на ВІЛ-інфекцію з використанням швидких тестів пацієнтів з ініціативи лікарів сімейної медицини та профілактика стигматизації людей, які живуть з ВІЛ».
  • 2016 р. — ГУ Запорізька медична академія післядипломної освіти МОЗ України «Терапія».
  • 2017 р. — ДУ «Дніпропетровська медична академія МОЗ України» «Загальна практика - сімейна медицина».
  • 2018 р. — ДУ «Дніпропетровська медична академія МОЗ України» Кафедра акушерства, гінекології та перинатології «Ведення фізіологічної вагітності».
  • 2018 р. — Присвоєно вищу категорію по терапії.
  • 2019 р. — ДУ «Дніпропетровська медична академія МОЗ України» Кафедра сімейної медицини «Імплементація Україномовного варіанти Міжнародної первинної медичної допомоги (ІСРС-2-Е) в практику лікаря первинної ланки охорони здоров'я.
  • 2020 р. — ДУ «Дніпропетровська медична академія МОЗ України» Кафедра сімейної медицини «Гематологічні проблеми в акушерстві та гінекології в практиці сімейного лікаря».

• Асоціація лікарів сімейної медицини.
  • 2007 р. — Почесна грамота Міністерства охорони здоров'я України «За Високі Досягнення у медицині».