УЗД щитовидної залози в Запоріжжі

УЗД щитовидної залози 280 грн.
УЗД щитовидної залози 300 грн.
УЗД щитовидної залози 250 грн.
УЗД щитовидної залози 300 грн.
Знайдено 30 клінік

Сб Нед Цілодобово
Бойченко Анастасія Валерієвна
Богомолова Галина
Прошла курс лечебного массажа у Ярослава.Мастер своего дела,владеет разными техниками ,в том числе иглотерапией.Прошли боли в спине,улучшилось самочувствие.Очень благодарна.
Гарьковина Тетяна
Шановний Акімов О,О.,дозвольте висловити Вам безмежну вдячність за надану мені кваліфіковану допомогу,за доброзичливе ставлення.Я рекомендувала Вас своїм знайомим і вони отримали професійну допомогу і залишились задоволені вашою роботою .Бажаю Вам здоров"я,продовжувати робити свою велику справу.
Дмитрий
Хочу поблагодарить врача уролога максима Викторовича профисионал своего дела всем советаю и ще раз большое спасибо!!!
Жанна
Він уважно ставиться до клієнтів, ретельно розповідає, що і як потрібно робити. Я дуже йому вдячна, що порекомендував мені хорошого суміжного спеціаліста. Я не проти ходити до такого лікаря, якщо щось трапиться. Рекомендую!
Елезавета
Уважний лікар, мені все сподобалося. Була у нього тільки перший раз. Спеціаліст призначила додаткові аналізи, ми домовилися про повторний візити, щоб призначити відповідне лікування. Від першого прийому враження позитивне. Дякую
9,2
Запоріжжя пр-т Соборний, 94
р.Олександрівський
Фреш мед - це сучасний медичний центр, що надає комплексні послуги з діагностики та лікування. У центрі працює команда професіоналів з високим рівнем і багаторічним досвідом. Клініка використовує інноваційне обладнання та сучасні методи терапії, що гарантує високу ефективність.
  • УЗД щитовидної залози і регіонарних лімфовузлів 300
8,9
Запоріжжя вул. Перемоги, 78
р.Вознесенський
Багатопрофільний медичний центр "Медінвест" надає якісні лікувально-діагностичні послуги по різних напрямах. У центрі працюють кваліфіковані лікарі, фахівці вищої категорії, кандидати наук в галузі медицини.
  • УЗД щитовидної залози 250
8,6
Запоріжжя вул. Українська, 57 А
р.Олександрівський
Медичний центр "Лавка життя" розпочала свою діяльність у 2000 році, спеціалізується на наданні термінової невідкладної допомоги пацієнтам на дому або в стаціонарі. У штаті клініки лікарі вищої категорії, діяльність ліцензована МОЗ.
  • УЗД щитоподібної залози 280
8,6
Запоріжжя вул. Миру, 3
р.Вознесенський
Це першій приватний гінекологічний кабінет у місті з 1994 року. Великій досвід у діагностиці та лікуванні. Росташований у центрі міста, у районі Критого ринка, близько до транспорту, на першому поверсі житлового будину з окремим входом. Займається питаннями УЗД, гінекології, гінекологічної ендокринології, маммології.
  • УЗД щитоподібної залози 300
7,6
Запоріжжя Оріхівське шосе, 10
р.Комунарський
Запорізька обласна клінічна лікарня – багатопрофільний лікувально-діагностичний заклад, який не лише крокує у ногу із часом, а ще – постійно знаходиться на порозі колосальних покращень. Висококваліфіковані фахівці, сучасне обладнання, використання європейських та авторських методик лікування і діагностики не вперше доводять свою ефективність. Для кожного...
  • УЗД щитовидної залози 250
Витацентр
6,3
Запоріжжя вул. Сєдова, 3
р.Вознесенський
Клініка "Вітацентр" приймає пацієнтів з 2007 року. Медичний заклад отримало сертифікат вищої категорії акредитації, проводиться лікування по 27 напрямам. Персонал лікарні налічує близько 600 чоловік, включаючи професорів, докторів і кандидатів наук, фахівців вищої і першої категорії.
Запоріжжя вул. Святого Миколая, 53
р.Олександрівський
Клініка Святого Миколая - це багатопрофільна клініка, що надає комплексні послуги з різних напрямків. Основними напрямками діяльності виступають: поліклініка і хірургія. У поліклініці надаються комплексні послуги з діагностики та терапії різних захворювань. У відділенні приймають вузькі фахівці з багаторічним досвідом роботи.
5,9
Запоріжжя вул. Космічна, 114
р.Комунарський
Клініка сучасної офтальмології "ВІЗУС" заснована в 1997 році, виконує весь обсяг рефракційних процедур, охоплює всі види коригування зору. Лікарня має вищу категорію акредитації, в штат входять професор, кандидати медичних наук, лікарі вищої категорії, які пройшли стажування і навчання в різних зарубіжних клініках. Обладнання сертифіковане міжнародним...
6,2
Запоріжжя вул. Незалежної України, 63
р.Вознесенський
Медичний центр "Гінеколог" — спеціалізована клініка, яка займається проблемами в області жіночого здоров'я, ультразвукових досліджень. Колектив клініки очолює лікар вищої категорії.
Працює з
Пн: 09:00-18:00 Вт: 09:00-18:00 Ср: 09:00-18:00 Чт: 09:00-18:00 Пт: 09:00-18:00 Сб: 09:00-12:00
5,7
Запоріжжя пр. Соборний, 232