Сторінка 2. Діагностичні центри Києва на м.Виставковий центр

Знайдено 19 клінік

Сб Нед Цілодобово
Петр
Спасибо Ливинской Оксане Григорьевной, давно искал хорошего кардиолога не далеко от дома, по необходимости буду обращаться ещё! Так-же отдельное спасибо девушке Марие на рецепции за профессионализм!)
Олеся
Была сегодня на приёму у доктора Сусак Камиллы. Очень профессиональный и деликатный подход к осмотру, компетентный специалист. Дальнейшее лечение планирую именно у неё. P.S.: на ресепшене встретила очень приятная девушка)
Сьогодні я проходила медогляд у вашій клініці. Зайшовши вас зустрічають привітливі дівчата. Хочу виразити вдячність працівникам лікарні. Була здивована приємному персоналу та професіоналізму лікарів.
Павел
Отличные специалисты, сделали УЗИ, проконсультировали, помогли. Никаких очередей ил задержек, всё четко и понятно. Дальнейшее лечение планирую проходить тоже тут.
Юлія
Була на прийомі в гінеколога Коваленко О.Г - адекватний спеціаліст, професійний підхід Сама клініка дуже сподобалась - привітний персонал, працюють професіонали!! Все супер! Рекомендую!!!!!!! Я і надалі за необхідністю звертатимусь саме до цієї клініки і її спеціалістів!!!
Лена П.
Сьогодні ми з сином були на прийомі у Юлії Володимирівни, дуже хороший лікар, і в першу чергу людина . Все дуже чітко і детально пояснила мені і синові, що стосується нашого питання. Написала призначення. Рекомендую цього компетентного лікаря!
Київ вул. Щекавицкая 9А
м.Виставковий центр18 4
Сучасний медичний центр "EvoClinic" займається лікуванням пацієнтів за напрямками: гінекологія, урологія, естетична хірургія і естетична дерматологія. Тут працюють професіонали, лікарі вищої категорії: хірург-онколог, акушер-гінеколог, уролог, анестезіолог-реаніматолог, хірург.
Київ вул. Ломоносова, 77
м. Васильківська21 4 м.Виставковий центр15 5 м.Іподром18 6
Спеціалісти багатопрофільного медичного центру "Медельвейс" проводять лікування та консультації з гінекології, неврології, кардіології та багатьма іншими напрямами. Є можливість виїзду фахівця додому до пацієнта (взяття аналізів, ін'єкції, масаж). Діє ряд акцій і знижок на комплексні програми обстеження.
Київ вул. Мейтуса 4
м.Іподром16 6 м.Виставковий центр18 18
Медичний центр "Матуся" — вузькопрофільна клініка, що надає послуги в області гінекології, репродуктології та онкогінекології. В установі можна записатися на прийом до гінеколога-ендокринолога, підліткового гінеколога або ультразвуковому диагносту.
Київ вул. Маршала Якубовського, 6
м.Іподром17 2 м.Виставковий центр26 4
Пройти якісне діагностичне обстеження можна в Кабінеті комп'ютерної томографії Клініки сімейної медицини.
Київ пр-т Науки, 54 Б
м.Голосіївська36 20 м.Виставковий центр59 30
Медичний центр "Вивод із запою вдома, Альфа-Мед24" в Києві — це унікальна клініка, яка проводить послуги як вдома у пацієнта, так і в стаціонарі, місією якої є висококласна допомогу залежним від алкоголю, тютюну, наркотиків, ігроманії та токсикоманії.
Київ вул. Ломоносова, 71 б
м.Виставковий центр10
Київ пр-т Голосіївський, 130/57
м.Виставковий центр4 10 м.Іподром13 7 м. Васильківська17 5
Центр стоматології "Доктор Сидельников" надає послуги — лікування карієсу і видалення зубів, зняття зубних відкладень, протезування зубів, відбілювання та чистка. Також в стоматології надаються послуги дітям. З метою діагностики проводиться рентген.
Київ вул. Дмитра Луценка, 10 А (ЖК "Британський Квартал") , Жуляни
м.Іподром26 9 м.Виставковий центр35 6
Діагностичний центр інноваційної медицини "I-MED" спеціалізується на своєчасному виявленні захворювань і патологій до початку клінічних проявів, допомагає в підборі індивідуальної програми терапії.
4,3
Київ вул. Академіка Вільямса, 15 (корп. 3)
м. Васильківська28 7 м.Виставковий центр25 8 м.Іподром25 11
Стоматологічна клініка "Клуб 32" займається лікуванням зубів сучасними ефективними методами, відновлює естетичну привабливість зубного ряду.