Езофагогастродуоденоскопія (ЕФГДС) в Києві (метро Університет)

Езофагогастродуоденоскопія (ЕФГДС) 550 грн.
Езофагогастродуоденоскопія (ЕФГДС) 1080 грн.
Езофагогастродуоденоскопія (ЕФГДС) 990 грн.
Езофагогастродуоденоскопія (ЕФГДС) 1100 грн.
Езофагогастродуоденоскопія (ЕФГДС) 3190 грн.
Знайдено 3 клініки

Сб
Олег
Врачи очень внимательные и персонал хороший!
Юрий
Хорошее обслуживание и прекрасные доктора,я доволен и уже здоров
Катя
Дуже рекомендую лікаря і центр.
Віталіна
Якісно провела консультацію ,вислухала,дала всі рекомендації,призначила хороше лікування.
Юлианна
Отличная клиника. Оборудование хорошее, диагнозы ставят точные.
Аня
Прием состоялся вовремя. Достаточно внимательная врач.
Cеть клиник "Амеда"
4,0
Київ вул. Златоустівська, 16
м.Вокзальна17 8 м.Університет18 10
Багатопрофільна клініка "Амедіа" на Златоустівській надає всебічну медичну допомогу для всієї родини, входить в мережу медичних закладів. У клініці працюють два основних відділення - дитяче та доросле. Більшість лікарів медзакладу мають вищу, першу або другу кваліфікаційну категорію, серед них кандидати наук в галузі медицини.
6,2
Київ пер. Нестеровський, 13/19
м.Університет м.Театральна
Медичний центр "Альфа-Віта" — медичний заклад нових технологій! Сучасне обладнання кабінетів, новітня діагностична апаратура, передові лабораторні методики, кваліфіковані фахівці.
ADONIS
Лікувально-діагностичний центр ADONIS на Жилянській створений, для максимального задоволення потреб українців у сучасному та якісному медичному обслуговуванні. Ми пропонуємо нашим пацієнтам найповніший спектр консультацій та діагностичних обстежень згідно з сучасними європейськими протоколами. На базі кліники працюють висококваліфіковані лікарі різних...