Сторінка 3. Діагностичні центри Києва на м.Сирець

Знайдено 25 клінік

Сб Нед Цілодобово
Была на КТ на м. Шулявка. Очень все понравилось, отношение персонала, прием в назначенное время, нет других посетителей, всё очень быстро, качественно, цена приемлемая. Рекомендую.
Юрій
Мені сподобалося те, що лікар, підійшла до проблеми комплексно, а не просто, прибрала симптоматику. Вона, задавала багато питань про мої хвороби, які могли спровокувати, поява даного захворювання. Це, мені сподобалося! Зараз краще.
Регина
Лікар все розповіла, пояснила. До цього я була у 5-ти інших лікарів, тільки вона поставила діагноз і призначила лікування, яке вже допомагає. Дуже задоволена, що потрапила до неї на прийом. Обов'язково прийду ще! Фахівця рекомендую!
Дана
Приятный центр, прекрасная атмосфера, сразу же отправили доктору, что очень удобно)
Олег
Тільки найкраще! Заїхав на Мостиську 9 без запису. Було все розписано. Порадили звернутись в новий кабінет на Малиновського 13. Передзвонив, записався та зробив КТ. На все затратив 1,5 години. Все швидко і якісно. Дякую!
Алексей
Врач провела процедуру 3Д томографии быстро и качественно. Секретарша - малолетняя хамка с манерами базарной торгашки
Диагностики ЕКО 3D КТ
Київ вул. Мостицька, 9 (поліклініка Подільського р-ну, 5 поверх, каб. №516)
м.Сирець44 13 м.Оболонь48 13
Вузькоспеціалізований діагностичний центр "3D КТ на Мостицькій" займається детальним комп'ютерно-томографічним обстеженням в щелепно-лицевої області. Для цього використовується сучасний томограф Vatech Pax-REVE-3D.
Київ вул. Маршала Гречка, 1д
м.Сирець20 16 м. Нивки21 18
Сучасна клініка широкого профілю САНТЕ займається діагностикою та лікуванням з 21 напрямку. У багатопрофільній клініці САНТЕ до послуг пацієнтів стаціонар, включаючи операційну. Можливий виїзд фахівця додому. Лікарями розроблені комплексні програми з лікування різних захворювань, встановлено сучасне медичне обладнання.
  • УЗД наднирників 240
  • УЗД органів черевної порожнини 400
  • УЗД органів малого таза трансвагінально 410
  • УЗД органів малого тазу (трансабдомінально) 350
  • УЗД передміхурової залози, сечового міхура, визначення обсягу залишкової сечі 240
Київ вул. Максима Берлінського, 9
м.Сирець13 3 м.Дорогожичі12 2
Діагностичний центр психофізіологічної експертизи спеціалізується на обстеженні співробітників з метою оцінки профпридатності для складних і вимагають певних навичок професій. На базі центру організовано фізіотерапія та косметологічні послуги.
Київ Пр. Правди, 41-Е , Виноградар
м.Сирець48 18 м.Дорогожичі1 час 05 19 м.Оболонь1 час 11 15
Медичний центр "Євмакс" на Виноградарі надає послуги сімейної медицини, діагностики, педіатрії, гінекології, урології, кардіології, неврології тощо. Тут працюють досвідчені фахівці з персональним підходом до кожного пацієнта.
  • Ультразвукова доплерографія судин шиї 650
  • Ультразвукова доплерографія судин нижніх кінцівок 700
  • Ультразвукова доплерографія судин верхніх кінцівок 700
  • УЗД суглобів от 400
  • УЗД акушерське (термін вагітності до 12 тижнів) 750
3,7
Київ пр-т Правди 64 А
м.Сирець14
  • УЗД (ультразвукове дослідження)
  • Кольпоскопія