Електронейроміографія (ЕНМГ) в Києві (метро Сирець)

Знайдено 2 клініки

Богдан
Щира вдячність клініці за їхню роботу. Тут мене завжди зустрічають з посмішкою і ввічливістю, а лікарі надають якісну допомогу.
Ann
Была у 3 врачей на правде, гинеколог- невероятная девушка, дерматолог добрейшей человек, гастроэнтеролог хамло (причём по моему глав врач)!!!!
Анастасія
Проходила курс лечения в клинике евмакс,были плановые капельницы , 10 дневный курс , хочу выразить благодарность медсестре Ольгаевской Светлане Анатольевне, за профессионализм
Франко
Очень рекомендую дерматолога Кицюк Н.И., врач опытный, явно на своем месте, все прошло удачно.
Юлія Тищенко
Вже неодноразово відвідую цю клініку, всім ДУЖЕ задоволена. Приємна дівчина на ресепшин, яка завжди підкаже, розповість і приділить достатньо часу для клієнта. Особливо хочу відмітити лікаря-масажиста Сергія. Це дійсно професіонал своєї справи, всім рекомендую. Лікарі не нав'язують нічого додаткового а все чітко і по суті. Дякую.
Посещала клинику несколько недель назад. Очень понравилась. Буду ее рекомендовать своим родственникам и друзьям.
Київ вул. Щербаківського, 52 , Нивки
м. Нивки20 6 м.Сирець28 9
Медичний центр "Євмакс" пропонує пацієнтам медичні послуги європейської якості за розумну ціну. Серед фахівців медустанови — кандидати медичних наук.
Київ Пр. Правди, 41-Е , Виноградар
м.Сирець48 18 м.Дорогожичі1 час 05 19 м.Оболонь1 час 11 15
Медичний центр "Євмакс" на Виноградарі надає послуги сімейної медицини, діагностики, педіатрії, гінекології, урології, кардіології, неврології тощо. Тут працюють досвідчені фахівці з персональним підходом до кожного пацієнта.