Кольпоскопія в Києві (метро Дорогожичі)

Кольпоскопія 300 грн.
Знайдено 4 клініки

Сб
Гудзенко Наталія Василівна
Чудова лікарка Катерина Іванівна, дуже кваліфікована, розумна, приємна!
Янцевич Наталія Анатоліївна
Чудово
Екатерина Ивановна - прекрасный грамотный специалист! Все доступно, понятно! Рекомендую!
Карина
Была проведена операция. Всё прошло просто замечательно. Атмосфера максимально комфортная и спокойная. Всё на высшем уровне, чисто, аккуратно. Персонал очень вежливый и приятный. Врач-гинеколог Давиденко К.И. очень грамотный и хороший специалист. Всё доступно объясняет. Я очень довольна. Рекомендую!
Катерина Ивановна, профессионал своего дела. Рекомендую. Пришёл с проблемой - вышел с решением.
Марія
В клініці спокійно та комфортно, а це важливо. Лікар Катерина Іванівна хороший спеціаліст та приємна людина! При потребі буду звертатися саме сюди.
Київ пр. Свободи, 22, поверх 1 , Виноградар
м.Героїв Дніпра16 м.Дорогожичі21
Гінекологія УНІКО — це сучасний центр, який надає послуги з лікування гінекологічних захворювань, а також порушень з боку репродуктивної системи. Центр проводить консультативний прийом, в тому числі дитячий та підлітковий прийом, клінічний огляд, забір біологічного матеріалу для досліджень, кольпоскопія, в тому числі розширена цифрова кольпоскопія, УЗД ОМТ...
  • Цифрова кольпоскопія 300
Київ вул. Платона Майбороди, 8
м.Дорогожичі24 6 м.Лук'янівська19 8
Сучасний спеціалізований медичний заклад Інститут планування сім'ї (IPF) займається питаннями репродуктивної медицини, лікуванням жіночого і чоловічого безпліддя, поєднуючи практику і науково-дослідну діяльність.
  • Кольпоскопія (без фото) 450
  • Фотокольпоскопія цифрова 600
Київ вул. Дегтярівська, 48
м.Шулявська27 3 м.Дорогожичі17 3
Багатопрофільний медичний центр "Авіценна МЕД" розпочала свою діяльність у 2017 році, надає повний спектр лікувально-діагностичних і реабілітаційно-профілактичних послуг в різних напрямках медицини. Тут ведуть прийом андролог, кардіолог, невролог, онколог, нефролог, педіатр, проктолог, ревматолог, ортопед, уролог, ендокринолог, хірург, гінеколог - лікарі...
Київ вул. Дегтярівська, 48
м.Шулявська17 10 м.Лук'янівська25 5 м.Дорогожичі20 8
Гінекологічний центр "Надія" на Дегтярівській спеціалізується на проблемах репродуктивного здоров'я жінок, надає амбулаторне та хірургічне лікування, проводить високоточну діагностику. Серед лікарів центру фахівці високого рівня, які пройшли стажування в кращих клініках.