Сторінка 2. УЗД молочних залоз в Києві - Дарницький район

Знайдено 49 клінік

Отличный сервис
Ганна Стєклова
Олександра Івановича ми з чоловіком знаємо давно, дуже досвідчений лікар, все зрозуміло пояснив, не медичними термінами, а людською мовою. Та найголовніше-результат, вже й не думали що станемо батьками - а сталося. Вельми вдячні. *батьки 3-х річного Сашка
Вікторія
Леся Володимирівна дякую за уважність і підхід до даної ситуації. Лікування на вищому рівні. Отримала відповідь на всі поставлені запитання.Обов'язково звертатимуся!
Екатерина
Доктор очень компетентна, ответила на все вопросы которые я задала и меня интересовали, а именно анализы которые нужно сдать для планирования беременности. Рекомендую однозначно, очень приятный доктор в общении.
Таисия
Велика подяка лікарю за уважність, відповіді на всі запитання. Ставлення до пацієнта і кваліфікація лікаря заслуговують самої вищої оцінки. Залишилася задоволеною, всім раджу!
Таисия
Центр женского здоровья
9,1
Київ ул.Бориса Гмыри, 16
м.Позняки14 4
Спеціалізована клініка "Хелена" - це медичний заклад, який профілюється на гінекологічних захворюваннях жінки та на моніторингові жіночого здоров’я. У ньому працюють досвідчені гінекологи, спеціалісти з ультразвукової діагностики та професіонали лабораторних аналізів.
  • УЗД молочних залоз 550
Київ пр-т Бажана, 16 (офіс 1)
м.Осокорки14 1 м.Позняки8 4
Медичний центр "Вемар" - це спеціалізована клініка, яка займається проблемами в гінекологічній і урологічній сфері медицини. Заклад заснований влітку 1998 року серед перших в приватній медицині. У медичному центрі працюють лікарі таких напрямків: акушери-гінекологи, урологи, андрологи та сексологи.
  • УЗД молочних залоз 500
Днепролаб
Київ пр-т Бажана, 12
м.Осокорки10 1 м.Позняки11 5
У відділенні за адресою проспект Бажана, 12 проводяться всі види ультразвукових досліджень, приймаються всі види лабораторних досліджень крові, гінекологічних та урологічних мазків, аналізи калу і сечі.
  • Ультразвукове дослідження молочних залоз 500
Сеть клиник Viva
Акції
Київ ш. Харківське, 49 А , Дарниця
м.Харківська36 8 м.Позняки46 9 м.Вирліца41 10
Клініка Viva на Харківському шосе — це багатопрофільний медичний центр для дорослих і дітей, який надає всі види медичних послуг, включаючи амбулаторні обстеження, планові прийоми пацієнтів з різних напрямків з проведенням фізіотерапевтичних методів лікування.
  • УЗД молочних залоз і зон лімфовідтоку 690
сеть медицинских центров "Мати та дитина"
Акції
Київ вул. Юрія Литвинського (Російська), 54/15
м.Бориспільська42 8 м.Чернігівська13
Клініка "Мати та дитина" - це спеціалізований медичний центр, у якому проводиться робота щодо збереження репродуктивного здоров'я. Почав функціонувати у 2011 році. Основним вектором діяльності клініки є допоміжні репродуктивні технології.
  • УЗД, ультразвукове дослідження молочної залози 700
Київ вул. Срібнокільська, 12 , Позняки
м.Осокорки13 5 м.Позняки12 8
Медичний центр "Ластівка" — сучасна клініка для всієї родини, яка надає послуги за такими напрямками: гінекологія, дерматологія, педіатрія, косметологія, сімейна медицина, терапія, масаж, урологія.
  • УЗД молочних залоз 550
  • УЗД грудних залоз (чоловіки) 550
Допомога Плюс
Київ наб. Дніпровська, 26 І , Осокорки
м.Осокорки2 1 м.Славутич12 3
Допомога Плюс на Осокорках — медичний заклад, що спеціалізується на наданні повного спектру послуг в області гінекології, мамології, урології, проктології, ортопедії та пластичної хірургії.
  • УЗД молочних залоз 950
  • УЗД молочних залоз з імплантами 650
7,6
Київ вул. Анни Ахматової, 31
м.Позняки8 5 м.Осокорки24 10
Сучасний медичний центр "ВІзіум" надає кваліфіковану медичну допомогу для всієї родини, що включає інструментальну і лабораторну діагностику, вакцинацію, амбулаторне оперативне лікування, маніпуляції і медичні процедури, виклик лікаря додому до пацієнта.
  • УЗД МОЛОЧНИХ ЗАЛОЗ 600