Сторінка 2. Фолікулометрія в Києві - Дарницький район

Знайдено 35 клінік

Юлія
Багато невдалих спроб завагітніти було до того як потрапила до лікаря Адвени Вікторії Вікторівни, потрапила випадково, спочатку прийшла до Котлика В.В., він направив до лікаря, який дуже добре розбирається в гормонах. Дорога до вагітності була непроста, але ми з Вікторією Вікторівною не опускали руки і не падали духом. То ж аналіз ХГЧ на цей раз позитивний. Вікторія Вікторівна завжди мене підтримувала, завжди була зі мною постійно на зв‘язку і зараз теж, з розумінням до всього відноситься. Я раджу цього лікаря всім майбутнім мамам, тому що Господь творить чудеса руками лікарів. Вікторія Вікторівна, бережіть себе, будьте щасливі, я Вам бажаю великого жіночого щастя, Ви потрібні таким як я, Ви непросто прийшли на цю землю, той шлях, який ми пройшли разом- це велика праця і колосальні знання в галузі репродуктологіі. Дуже щиро дякую Вам, дякую помічниці Варварі Олександрівній і працівникам всієї клініки!
У вас удаляла полип из носа. Перед операцией сильно переживала, но все прошло отлично. Спасибо.
Делаю здесь лимфодренажный массаж, хочу попробовать еще антицеллюлитный. Врачи супер.
Света
В период беременности делала тут УЗИ, очень хороший врач. Рекомендую.
Лилия
Всей семьей лечимся только у вас. Спасибо вам доброжелательность и отличное качество услуг.
Каролина
Жалею, что не наблюдалась здесь во время беременности. Клиника отличная.
Сеть клиник Viva
Київ ш. Харківське, 49 А , Дарниця
м.Харківська36 8 м.Позняки46 9 м.Вирліца41 10
Клініка Viva на Харківському шосе — це багатопрофільний медичний центр для дорослих і дітей, який надає всі види медичних послуг, включаючи амбулаторні обстеження, планові прийоми пацієнтів з різних напрямків з проведенням фізіотерапевтичних методів лікування.
  • Фолікулометрія (1 дослідження) 490
сеть медицинских центров "Мати та дитина"
Київ вул. Юрія Литвинського (Російська), 54/15
м.Бориспільська42 8 м.Чернігівська13
Клініка "Мати та дитина" - це спеціалізований медичний центр, у якому проводиться робота щодо збереження репродуктивного здоров'я. Почав функціонувати у 2011 році. Основним вектором діяльності клініки є допоміжні репродуктивні технології.
  • УЗД, ультразвукове дослідження фолікулометрія 490
Сеть Агапит
Київ вул. Олександра Мишуги, 2
м.Позняки7 2 м.Харківська11 4
  • Фолікулометрія (первинна) 525
  • Фолікулометрія (повторна за одним випадком) 425
Київ пр. Петра Григоренка, 3 Б
м.Харківська м.Осокорки м.Позняки
Сімейний центр здоров’я "Ольвиця" пропонує: Індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Сучасне обладнання експертного класу. Широкий спектр послуг: консультації лікарів, діагностика, лікування, профілактичні огляди та вакцинація. Прозоре ціноутворення та комфортна атмосфера. Ваше здоров'я – наш пріоритет!
  • Фолікулометрія 400
Київ вул. Урлівська, 40
м.Осокорки26 9 м.Позняки27 8
  • Фолікулометрія 350
Київ вул. О. Пчілки, 2
м.Позняки28 4 м.Харківська41 7
Київська клініка "Гармонія здоров'я" спеціалізується на наданні гінекологічної допомоги, хірургічних операціях, косметології та гастроентерології.
  • УЗД фолікулометрія 450
  • УЗД фолікулометрія з рекомендаціями лікаря 740
Київ вул. Є. Пчілки, 3а
м.Харківська35 9 м.Позняки31 6 м.Вирліца48 13
MD Clinic - медичний центр широкого профілю "Медична династія" займається діагностування, лікуванням і профілактикою по 13 медичних напрямках. До штату входять 34 фахівця різних кваліфікації з багаторічним досвідом практичної роботи.
  • Фолікулометрія 650
KinderKlinik
Київ вул. Олександра Мишуги, 2 , Позняки
м.Позняки10 5 м.Харківська11 8
  • Фолікулометрія (УЗ- моніторинг овуляції, 1 дослідження) 450
6,9
Київ вул. Михайла Гришка 1 , Позняки
м.Позняки7 3 м.Осокорки14 6
Оксфорд медікал (Oxford Medical) — це медичний центр в Києві на Гришка. Лікувально-діагностичний центр відноситься до міжнародної мережі клінік. Ключова його особливість — надання комплексних послуг з інструментальної діагностики організму з використанням сучасного технічного оснащення. Багатопрофільний центр має власну лабораторію, в якій можна проводити...
  • Фолікулометрія 320
Моя клиника
6,2
Київ вул. Олександра Мишуги, 3 В , Позняки
м.Позняки4 3 м.Харківська14 6
Сімейний медичний центр широкого профілю "Моя клініка" на м. Позняки надає всі види лікувально-діагностичних послуг з багатьох напрямків медицини. У штаті клініки лікарі вищої кваліфікації, кандидати медичних наук.