КТ кісток черепа в Києві (метро Берестейська)

КТ кісток черепа 1350 грн.
КТ кісток черепа 1300 грн.
КТ кісток черепа 2900 грн.
КТ кісток черепа 1400 грн.
КТ кісток черепа 2900 грн.
Знайдено 2 клініки

Персонал внимательный, вежливый. Все быстро, современно. Благодарю.
Едуард
Все хорошо и быстро
Николай
Качественно, профессионально по оптимальной цене. Доброжелательный, вежливый персонал. Рекомендую.
Лидия
Хочу виразити свою вдячність клініці «Доктор Філін» за добродушність і хороше відношення до пацієнтів. Як тільки я зайшла, то відчула підтримку в очах у медичного персоналу. Мене швидко обслужили, все пояснили. Дякую за якісну діагностику та грамотне заключення. Буду радити цю клініку усім близьким и друзям.
Ирина Сорокина
Современно, любезно,оперативно!Спасибо!
Олена Сухомлинова
Швидко, професійно і доброзичливо, дякую!
Диагностики ЕКО 3D КТ
Київ вул. Вадима Гетьмана, 1 А , Шулявка
м.Шулявська5 9 м. Берестейська30 8 м.Лук'янівська42 10
У центрі ЕКО 3D КТ на Вадима Гетьмана проводиться діагностика захворювань, пов'язаний з ураженням кістково-лицьового скелета і прилеглих до нього органів. Всі надані послуги виконуються відповідно до стандартизованих медичних правил досвідченими лікарями.
Диагностические центры "Доктор Филин"
Київ пр-т Любомира Гузара (Космонавта Комарова), 3 (лікарня Медмістечко, корп. 5)
м. Берестейська40 14 м.Шулявська48 13
Діагностичний центр "Доктор Філін", розташований в приміщенні лікарні "Медмістечко" - це вузькоспеціалізована медустанова, що пропонує послуги комп'ютерної томографії різних органів і тканин.