ЕКО 3D КТ на Вадима Гетьмана

Пн — Пт: 09:00-20:00 Сб: 10:00-17:00 Н: 10:00-15:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
У центрі ЕКО 3D КТ на Вадима Гетьмана проводиться діагностика захворювань, пов'язаний з ураженням кістково-лицьового скелета і прилеглих до нього органів. Всі надані послуги виконуються відповідно до стандартизованих медичних правил досвідченими лікарями.
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

ЕКО 3D КТ на Вадима Гетьмана, вартість послуг:

• 3D конусно-променева комп'ютерна томографія верхня щелепа
  • 3D конусно-променева комп'ютерна томографія нижня щелепа
  • 3D конусно-променева комп'ютерна томографія верхня та нижня щелепа
  • 3D конусно-променева комп'ютерна томографія скронево-нижньощелепного суглоба
  • 3D конусно-променева комп'ютерна томографія кістки черепа
  • 3D конусно-променева комп'ютерна томографія придаткові пазухи носа (ППН)
  • 3D конусно-променева комп'ютерна томографія скронева кістка (права або ліва)
  • 3D конусно-променева комп'ютерна томографія лицьовий скелет
  • 3D конусно-променева комп'ютерна томографія сегмент (до 3 зубів)
  • 2D Панорамна зонографія ортопантомограма (ОПТГ) (фотопапір)
  • 2D Панорамна зонографія рентген скронево-нижньощелепного суглоба
  • 2D Панорамна зонографія телерентгенографія (ТРГ)
  • 2D Панорамна зонографія верхня та нижня щелепи + скронево-нижньощелепий суглоб (закр. рот)
  • 2D Панорамна зонографія верхня та нижня щелепи + скронево-нижньощелепий суглоб (відкритий + закритий рот, 2 обстеження)
  • 2D Панорамна зонографія верхня та нижня щелепи + ортопантомограма
  • Консультативні висновки лікаря-рентгенолога КТ сегменту (до 3-х зубів)
  • Консультативні висновки лікаря-рентгенолога КТ СНЩС (одна сторона)
  • Консультативні висновки лікаря-рентгенолога КТ щелепи (одна щелепа)
  • Консультативні висновки лікаря-рентгенолога цефалометричний аналіз

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Персонал внимательный, вежливый. Все быстро, современно. Благодарю.
Едуард
18 квітня '21р.
Все хорошо и быстро
Николай
Качественно, профессионально по оптимальной цене. Доброжелательный, вежливый персонал. Рекомендую.
Ирина Сорокина
Современно, любезно,оперативно!Спасибо!
Олена Сухомлинова
Швидко, професійно і доброзичливо, дякую!
Вера
Проходила обследование 10.02.2020 Персонал: профессионалы, внимательные, вежливые. Апаратура современная. Рекомендую.
Виолетта
Дуже сподобався персонал. Задоволена всім!
27 травня '19р.
Хочу поблагодарить персонал ЕКО 3Д КТ за доброе и внимательное отношение, за понимание и терпение. Мне оказали квалифицированную помощь и поддержали. Советую всем обращаться за помощью в ЕКО 3Д КТ на Льва Толстого, 63. Останетесь довольны !!!
Вероніка
22 квітня '18р.
Коли розболівся зуб, то треба було зробити рентген, щоб було зрозуміло, що робити далі. Рентген я зробила в ЕКО 3D КТ, я задоволена обслуговуванням та сервісом, якщо вам потрібен рентген то скористайтеся послугами цієї клініки!
Ліка
22 квітня '18р.
Мені дуже допомогли у клініці ЕКО 3D КТ, мені треба було зробити реконструкцію щелепи. Вони все зробили професійно та точно, завдяки високій наочності реконструкція пройшла успішно. Дякую!
18 квітня '18р.
После аварии лицо было просто не узнать, для реконструкции нужно было сделать целую вереницу анализов и снимков. Спасибо специалистам клиники ЕКО 3D КТ, что помогли мне пройти этот ад, постоянно меня поддерживали и не давали падать духом. Большое вам человеческое спасибо!
Мілана
ЕКО 3D КТ класний! Мені тут дуже допомогли, від імені усіх пацієнтів, низький вам уклін та хороших вам клієнтів!
Сергей
Один раз довелось обратиться в клинику ЕКО 3D КТ остался доволен. Видно сразу, что работают с современным оборудованием, сделали процедуру быстро и качественно.
Варвара
Большое спасибо персоналу клиники ЕКО 3D КТ она настоящие волшебники, ведь их работа завораживает. 3Д моделирование это нечто! Мне все очень понравилось!
Андрей
Если вы в поиске клиники для обследования с высокоточным оборудованием и квалифицированными специалистами, то обратите внимание на ЕКО 3D КТ. Когда я там был, то мне очень понравилось все от обслуживания, до интерьера.
Кіра
Колись робила комп'ютерну томографію в ЕКО 3D КТ, дуже сподобалось, навкруги сучасне обладнання, привітний персонал та чуйні лікарі.
Степан
Делал в «ЕКО 3Д» трехмерный скрининг верхней и нижней челюстей в прикусе, остался очень доволен. Никаких очередей, всё чётко по времени. Процедуру пояснили, никаких страхов и сомнений к началу уже не осталось. Аппарат современный, что тоже хорошо.

Зверніть увагу на інші клініки:
Oxford Medical (Оксфорд медікал) Київ на вул. Предславинська - медичний заклад для дорослих і дітей. Медичний центр входить в мережу однойменних клінік, представлених в Україні. У штаті установи переважно лікарі вищої та першої кваліфікаційних категорій.
Пн — Пт: 08:00-21:00 Сб: 08:00-21:00 Н: 08:00-21:00
Київ пр-т Володимира Івасюка (Героїв Сталінграда), 8 (корп. 4) м.Оболонь23 4 м.Почайна33 8
Медичний заклад “Мати та дитина” - це спеціалізована клініка, яка займається лікуванням та підтримкою жіночого репродуктивного здоров'я. Почав функціонувати у 2013 році. Серед перших пріоритетів установи – ДРТ.
Пн: 09:00-17:00 Вт: 09:00-17:00 Ср: 09:00-17:00 Пт: 09:00-17:00
Київ вул. Героїв полку Азов (Малиновського), 28 м.Оболонь7 4 м.Почайна29 8
Сучасна медична лабораторія "Нова діагностика" на метро Оболонь відноситься до великої мережі лабораторій, виконує всі види діагностичних досліджень. Деякі види досліджень є унікальними, робляться тільки в цій мережі.
Пн — Пт: 00:00-24:00 Сб: 00:00-24:00 Н: 00:00-24:00
Сучасна клініка відновлення зору "Візіум" на Позняках відноситься до мережі офтальмологічних клінік, займається лікуванням і діагностикою органів зору у дітей і дорослих. У клініці працюють офтальмологи, офтальмохірурги, лікарі-ретинолога, що мають вищу і другу кваліфікаційну категорію, кандидати наук в галузі медицини.
Пн — Пт: 10:00-20:00 Сб: 10:00-18:00 Н: 10:00-18:00