Осипенко Павло Володимирович

Рентгенолог
Доктор Осипенко Павло Володимирович спеціалізується в області рентгенодіагностики. Надає послуги рентгенологічного обстеження шийного відділу хребта, кісток таза, колінних і ліктьових суглобів. Також робить рентгенографію шлунка і дванадцятипалої кишки, черевної порожнини, молочної залози. Даний вид діагностики використовується для візуалізації форми, розташування і тонус органів.

Київ вул. Солом'янська, 17 (Київська КБ №4 Корпус №1, в рентгенвідділення) м.Вокзальна388м.Олімпійська4513

Виталий Петрович
Обращался за помощью к этому врачу, результатом доволен. Обследование прошло быстро, хотя я волновался. Но доктор успокоил, объяснил как мне лечь, чтобы все сразу получилось. Сразу видно профессионал с опытом. И снимок был готов быстро, не пришлось долго ждать. Рекомендую.
Иван
Исследование провел очень быстро, сразу по окончанию выдал на руки заключение. Хороший доктор. Мне все понравилось.

• Військово-медичну академію ім. С.М. Кірова, м. Санкт-Петербург;
  • 1997 р. — Інтернаура за спеціальністю терапія;
  • Спеціалізація в Національній медичній академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика зі спеціальності рентгенологія;
  • Спеціалізація в Національному інституті хірургії та трансплантології ім. А. А. Шалімова НАМН України за спеціальністю інтервенційна радіологія.

• НМАПО ім. Шупика, м. Київ. ТУ "Комп'ютерна томографія та ядерно-магнітний резонанс".