Мельник Ігор Богданович

Рентгенолог
Доктор Мельник Ігор Богданович спеціалізується в області діагностики. Надає послуги комп'ютерної томографії з 3D реконструкцією. Робить КТ головного мозку, органів грудної клітки, органів черевної порожнини, заочеревинного простору, також КТ органів малого таза, колінних і ліктьових суглобів. Проводить КТ-остеоскрінінг і візуальну бронхоскопію.

Київ вул. Солом'янська, 17 (Київська КБ №4 Корпус №1, в рентгенвідділення) м.Вокзальна388м.Олімпійська4513

Вадим
Обследование делал первый раз, порекомендовали именно этого специалиста. Результатом я доволен, работа налажена. Мне сразу все рассказали, объяснили что и как, чтобы я не нервничал. Сканирование провели быстро, а бумаги с результатом отдали на руки тоже быстро. Конечно, процедура дорогая, но зато все, что нужно знать врачу, написано в заключении.
Евгения
05 квітня '17р.
Внимательный и грамотный доктор. Исследование провел быстро. Я довольна своим выбором.

• 1998 р. — Тернопільська державна медична академія ім. І.Я. Горбачевського, «лікувальна справа»;
  • 2000 р. – інтернатура зі спеціальності "Загальна практика – сімейна медицина";
  • 2001 р. – інтернатура за спеціальністю «Радіологія-діагностика».

• Неодноразовий учасник школи-семінару «Радіологічні суботи» на базі тренінг-центру «УКРМЕДТЕХНІКА» (м. Київ);
  • Неодноразовий учасник радіологічних конференцій.