Чемер Софія Василівна

Функціональний діагност, УЗД-фахівець
Функціональний діагност, надає послуги з діагностики захворювань, своєчасному виявленню та попередженню патологій, володіє методами електрофізіологічне інструментальної діагностики. Доктор надає консультації пацієнтам, проводить ультразвукове обстеження серця, органів черевної порожнини, сечовидільної системи, органів малого таза.

Київ вул. Солом'янська, 17 (Київська КБ №4 Корпус №1, в рентгенвідділення) м.Вокзальна388м.Олімпійська4513

03 квітня '17р.
Провела исследование быстро и качественно. Я довольна свои выбором и, при необходимости, буду обращаться только к Софье Васильевне.
Хороший диагност. Рекомендую ее как квалифицированного специалиста.

• 1999 р. — Національний медичний університету ім. академіка О.О. Богомольця;
  • 2000 р. — Інтернування зі спеціальності "Терапія";
  • 2003 р. — Спеціалізація з функціональної діагностики.

• 2007 р. — ТУ на тему «Ультразвукова та ЕКГ діагностика серцевих захворювань в кардіологічній та кардіохірургічній клініці»;
  • 2008 р. — ТУ на тему «Доплерографія» в Національному інституті хірургії та трансплантології ім. А.А. Шалімова;
  • 2012 р. — Атестація з присвоєння Першої кваліфікаційної категорії за спеціальністю "Функціональна діагностика";
  • 2013 р. — ТУ на тему "Сучасні методи ультразвукової діагностики захворювань периферичних судин".