Логаніхіна Катерина Юріївна

Рентгенолог, Радіолог, УЗД-фахівець
Кандидат медичних наук
Доктор Логаніхіна Катерина Юріївна, кандидат медичних наук. Спеціалізується в області рентгенології, радіології, ультразвукової діагностики. Надає послуги УЗ-діагностики черевної порожнини, органів малого таза, щитовидної залози, плевральних порожнин. Також займається проведенням рентгенівського дослідження органів грудної клітини. Надає послуги консультації радіолога.

Київ вул. Солом'янська, 17 (Київська КБ №4 Корпус №1, в рентгенвідділення) м.Вокзальна388м.Олімпійська4513

29 квітня '17р.
Быстрая диагностика, результат я получила сразу после проведенного исследования. Выбором врача довольна.
Соня
Хороший врач. Необходимое исследование провела быстро. Мне все понравилось.
Крістіна
Дуже уважний і професійний лікар, талант від Бога
Данило
Один з найкращих рентгенологів, радіологів Києва
Карина
Все супер! Ми дуже задоволені! МРТ суглобів швидко та якісно!
Супер доктор!!! Тщательный опрос перед КТ ОГК, выяснение всех жалоб. В итоге: описание до мельчайших подробностей всех проблемных участков. Настоящий профи!
Кирилл
Все просто отлично.Нужно было сделать срочно кт сустава, разобраться, что к чему.

• Науковий ступінь — Кандидат медичних наук.