Ваш Лікар науковий медичний центр

м.23-го Серпня2 1 м.Ботанічний сад16 3
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Консультативно-лікувальний Науковий медичний центр «Ваш лікар» здійснює медичну діяльність за більш ніж десятьма напрямками. У штаті налічується близько 18 старших медичних спеціалістів. Серед них є й іноземні громадяни: з Італії, Великобританії, Швейцарії, Литви, Германії.

Основні послуги, що надає медцентр «Ваш лікар»:

• для дорослих: кардіологія, неврологія, ендокринологія, пульмонологія, рефлексотерапія;
  • для дітей: педіатрія, кардіоревматологія, неврологія, отоларингологія, гастроентерологія, алергологія, психологія;
  • різні види функціональної та інструментальної діагностики: електрокардіографія, добовий моніторинг серцевої діяльності, ультразвукові дослідження;
  • лабораторна діагностика;
  • реабілітаційні процедури;
  • застосування гомеопатичних засобів лікування.

Записатися на прийом до спеціаліста або задати запитання можна безпосередньо на сайті центру. Дізнатися про результати аналізів можна за допомогою онлайн-сервісу. Клініка працює без вихідних.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Ваш Лікар науковий медичний центр, вартість послуг:

• Дуплексне сканування артерій нижніх кінцівок (1 кінцівку) 300
  • Ультразвукова доплерографія судин верхніх / нижніх кінцівок (1 кінцівку) 400
  • Ультразвукова доплерографія судин верхніх / нижніх кінцівок (2 кінцівки) 700
  • Нейросонографія з доплерографією 350
  • УЗД серця (ехокардіографія) з доплером 400
  • УЗД печінки, жовчного міхура і жовчних проток, підшлункової залози, селезінки з доплерографією 400
  • УЗД підшлункової залози з доплерографією 300
  • УЗД нирок з доплерографією 200
  • УЗД нирок і надниркових залоз з доплерографією і дуплексним скануванням ниркових артерій 350
  • УЗД селезінки з доплерографією 300
  • УДЗ органів черевної порожнини комплексне (печінка, жовчний міхур, селезінка, підшлункова залоза, позачеревні лімфовузли, позачеревний простір) 450
  • УЗД щитоподібної залози з доплерографією 350
  • УЗД молочних залоз з доплерографією 350
  • УЗД сечового міхура і сечовивідних шляхів з доплерографією 300
  • УЗД передміхурової залози, сечового міхура і сечовивідних шляхів з доплерографією 350
  • УЗД слинних залоз з доплерографією 300
  • УЗД м'яких тканин з доплерографією 1 зона 300
  • УЗД плечового суглоба (один суглоб) з доплерографією 350
  • УЗД суглоба (плечового, колінного, зап’ястного, гомілка, кисть руки) (один/два) з доплерографією та функціональними пробами пара 400
  • УЗД периферичних лімфовузлів з доплерографією 250
  • УЗД печінки, жовчного міхура з визначенням функції проток з доплерографією 350
  • УДЗ органів черевної порожнини комплексне з вихідним відділом шлунку та кишківником 530
  • УДЗ органів черевної порожнини комплексне з нирками 500
  • УЗД нирок , надниркових залоз з доплерографією та доплерографія ниркових артерій 370
  • УЗД мигдалин з доплерографією 300
  • Запис УЗД на СD-диск 25
  • УЗД лімфовузлів шиї 300
  • Переклад заключення лікаря на англійську мову (0,5 сторінки до 900 знаків) 120
  • Холтерівське моніторування ЕКГ (установка і зняття в медичному центрі) 500
  • Електрокардіограма (ЕКГ) з розшифровкою 150
  • Електрокардіографія (ЕКГ) без розшифрування 100
  • Кардіопакет (консультація лікаря, УЗД серця, ЕКГ) 850
  • Кардіопакет дитячий № 1 (консультація лікаря к.м.н, УЗД серця, ЕКГ з розшифровкою) 850
  • Кардіопакет дитячий №2 (консультація лікаря, ЕКГ з розшифровкою) 450
  • Спірографія 250
  • Моніторування ЕКГ за методом Холтера протягом двох діб (встановлення та знімання в медичному центрі) 950

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Тина
Була тут на рентгені, чудовий персонал, все сподобалося.
отличный специалист и Человек!!!!!
Спасибо что есть такие врачи.!Михаил Сергеевич подобрал лечение,сейчас все нормально..До этого была у многих специалистов.Результат-ноль.Врач от Бога!
Майя
Врачу большое спасибо. Уже не знали куда вести. В других клиниках не помогли, ничего толком сказать не могли, а Екатерина Александровна вылечила залеченного ребенка!
Спасибо.Врач, которому можно доверять.Профессионал в кардиологии.Очень тщательно провел диагностику, назначил эффективное лечение моей маме. Прекрасный подход к пациентам. Остались очень довольны. Подолжаем наблюдаться у Михаила Сергеевича.
12 травня '18р.
Очень хороший квалифицированный врач. Обратились к ней по рекомендации знакомых. Рекомендую
Настоящий доктор, который вылечит!!! В своём деле настоящий профессионал, отзывчивый и любящий свою работу!!!
Николай
После того как сделал зубные протезы, стал себя неважно чувствовать. У меня постоянно стала повышаться температура, появлялся интенсивный зуд на слизистой полости рта. Пошел ругаться со своим врачом-стоматологом, который сказал, что мне не к нему явно. Обратился я в итоге по рекомендациям к одному из лучших аллергологов Харькова. Оказалось, что у меня развилась аллергическая реакция.
Валентин
Ряд продуктов по непонятной мне причине вызывал постоянный насморк. Не думал, что это была аллергия. Посоветовали обратиться к Татьяне Васильевне. Оказалось, что у меня наследственная предрасположенность к аллергии. Причину знаю, сейчас прохожу терапию.
Лада
Я не могла носить металлические украшения, кроме золотых и серебряных: начинаются покраснение, зуд. Решила, что у меня такая своеобразная аллергия. Обратилась к Татьяне Васильевне за помощью. Оказалось, что у меня действительно индивидуальная реакция на металлы. Ну что же, бижутерия мое все теперь.
Екатерина
Весной начала жутко чихать. Думала, что у меня аллергия на тополь. Все твердили, что в Харькове у каждого второго аллергия на тополиный пух. Обратилась по рекомендациям к Татьяне Васильевне. Врач же сказала, что в Харькове тополиный пух по аллергенности находится на шестом месте и, вероятнее всего, является в основном механическим раздражителем, а не аллергеном. После аллергопроб оказалось, что никакой аллергии у меня нет. А я уже взялась во всю пить всякие таблетки. Спасибо Татьяне Васильевне.
Врач от Бога!
Мучает аллергия ужасно. Неоднократно читала о чудо-лекарствах, принимая которые можно навсегда вылечиться от аллергии. Татьяна Васильевна объяснила, что вылечиться от аллергии навсегда невозможно, поскольку это заболевание связано с иммунной системой. Но аллергия может находится в ремиссии. Мне Татьяна Васильевна порекомендовала вести определенный образ жизни, соблюдать диету, вести пищевой дневник.
Алексей
10 травня '17р.
Пять лет страдал бронхиальной астмой II-III степени, обратился к Татьяне Васильевне за помощью. Специалист посоветовала принимать ингаляционные препараты, а также назначила терапию. Чувствую себя гораздо лучше. Аллергия сейчас находится в стадии ремиссии.
27 квітня '17р.
Огромное спасибо Оксане Олеговне за оказанную помощь. Не знаю просто, что бы я без Вас делала! Я Вам очень благодарна!
Я теперь другой человек. Спокойно реагирую на то, что раньше меня просто бесило. И боли прошли. Спасибо Ольге Игоревне за ее чудесные методики.
Руслан
Наша родина шукала дитячого лікаря-невролога. Довелося звернутися до Петренко, її нам рекомендували знайомі. Це був правильній вибір. Ми цілком задоволені.
Внимательная и умная: за нас взялась основательно, провела исследования, собрала анамнез (по новой, прошлые врачи вообще сказали что ничего сделать не могут), поставила диагноз. Лечимся, первые результаты уже есть) Верю, что с таким врачом все будет хорошо
Алексей
Елена Юрьевна настояний знаток своего дела. Я проходил обследование под ее руководством. Шмидт квалифицированный и думающий функциональный диагност, ее мнение очень пригодилось при назначении мне лечения.
Валерий
От меня Михаилу Сергеевичу большущее спасибо и пожелания благополучия! Отца моего он хорошо подлечил, теперь вот периодически консультируемся. Очень толковый врач-кардиолог, советую другим!
Катерина
Лікувала мою дитину. Дякую ій за професіоналізм та доброзичливість. Рекомендації
У сына появились сильная и частая отдышка, но еще больше мы испугались когда он начал жаловаться на ощущение нехватки воздуха. Мы моментально отправились в медицинский центр. Нам провели обследование(честно говоря до сих пор не могу запомнить как оно называлось). Диагноз, который мы предполагали подтвердился. Правда нам сказали, что своевременный приход позволит быстрое и качественное лечение. Очень рада, что это были не просто пустые слова. Спасибо вашим медикам.
Зверніть увагу на інші клініки:
Пн: 09:00-18:00 Вт: 09:00-18:00 Ср: 09:00-18:00 Чт: 09:00-18:00 Н: 09:00-18:00
Спеціалізований медичний центр "ULife" - це клініка, в якій займаються вирішенням психологічних проблем людини.
Спеціалізований медичний заклад "Клініка здорового хребта і суглобів Доктора Костюка" - це центр, в якій займаються рятуванням від різних хребетних і суглобових патологій, больових відчуттів в цих органах.
Європейська стоматологія це стоматологія європейського рівня у Харкові по українським цінам. Європейська Стоматологія забезпечить вас доброзичливим та професійним лікуванням так само, як у найкращих європейських клініках. Кваліфіковані стоматологи вирішать усі проблеми ваших зубів, застосовуючи новітні досягнення світової стоматологічної медицини. Стоматологія розташована в зручному місці, до нас легко доїхати з будь-якої точки Харкова, Павлове поле, Центр, Олексіївка, Ми знаходимося на проспекті Науки зовсім поряд зі станцією метро “Ім. 23 серпня”
Вт: 09:00-18:00 Ср: 09:00-18:00 Чт: 09:00-18:00 Пт: 09:00-18:00 Сб: 09:00-18:00