Телемедичні системи

Пн — Пт: 09:00-18:00 Сб: 09:00-18:00 Н: 09:00-18:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Широкопрофільна клініка "Телемедичні системи" з 2005 року надає пацієнтам допомогу в діагностиці та лікуванні захворювань за 18 напрямами. Персонал клініки складають 18 лікарів, 11 з яких мають вищу категорію. Медична клініка пропонує послуги:

амбулаторна допомога та консультації фахівців,

УЗД з доплерографією,

спіральна комп'ютерна томограма,

МРТ,

колоноскопія,

бронхоскопія,

лабораторні дослідження різних видів.

Багатопрофільна клініка "Телемедичні системи" пропонує комплексні програми з обстеження пацієнтам з хронічними захворюваннями і в профілактичних цілях. Ведеться попередній запис на прийом. Працює денний стаціонар і маніпуляційна.

Клініка "Телемедичні системи" розташована в будівлі ЦКБ №5. Прийом пацієнтів всі дні, крім неділі.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Телемедичні системи, вартість послуг:

• Мазок з уретри
  • Аналіз крові на гастропанель
  • Аналіз калу на дисбактеріоз
  • Аналіз калу на приховану кров
  • Аналіз калу на яйця гельмінтів
  • Копрограма (аналіз кала)
  • Аналіз крові на гормон Т4
  • Консультація хірурга
  • Консультація ендокрінолога

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Проходила лечение у Гастроинтерелога Людмилы Аллахвердиевны. Понравился индивидуальный подход и внимательное изучение истории болезни, поэтому приём проходит не по 5 минут. Лечение помогало не сразу, но результатом индивидуального подбора лекарств, проблема была решена. Спасибо, ей большое.
София
Свекровь долго жаловалась, что сердце пошаливает, так что решили обратиться в проверенную клинику Телемедицинские системы.Доктор отнеслась очень внимательно и серьезно настроена была решить проблему. Мне такое обращение очень понравилось.Тут же сделали узи и получили заключение. Лечение помогает, большое спасибо!
Зверніть увагу на інші клініки:
Пн: 09:00-18:00 Вт: 09:00-18:00 Ср: 09:00-18:00 Чт: 09:00-18:00 Н: 09:00-18:00
Спеціалізований медичний центр "ULife" - це клініка, в якій займаються вирішенням психологічних проблем людини.
Спеціалізований медичний заклад "Клініка здорового хребта і суглобів Доктора Костюка" - це центр, в якій займаються рятуванням від різних хребетних і суглобових патологій, больових відчуттів в цих органах.
Європейська стоматологія це стоматологія європейського рівня у Харкові по українським цінам. Європейська Стоматологія забезпечить вас доброзичливим та професійним лікуванням так само, як у найкращих європейських клініках. Кваліфіковані стоматологи вирішать усі проблеми ваших зубів, застосовуючи новітні досягнення світової стоматологічної медицини. Стоматологія розташована в зручному місці, до нас легко доїхати з будь-якої точки Харкова, Павлове поле, Центр, Олексіївка, Ми знаходимося на проспекті Науки зовсім поряд зі станцією метро “Ім. 23 серпня”
Вт: 09:00-18:00 Ср: 09:00-18:00 Чт: 09:00-18:00 Пт: 09:00-18:00 Сб: 09:00-18:00