Рыбак Василий Анатольевич

Хірург-стоматолог
Медицинский директор
Лікар вищої категорії
Кандидат медичних наук
Глава правління Всеукраїнської асоціації щелепно-лицевих хірургів, член Європейської асоціації щелепно-лицевих хірургів, член Асоціації оральних імплантологів Німеччини внесений в енциклопедичне видання «Золоті сторінки української медицини», автор понад 20 наукових робіт, автор і співавтор 5 патентів України на корисну модель, організація спільних освітніх заходів, стажувань, розробки наукових проектів і проведення оперативних втручань на різних клінічних базах, є співорганізатором проекту з надання стоматологічної допомоги пацієнтам із зони АТО з 2015р., нагороджений відзнакою «Знак пошани» Національної медичної палати України, чинний член спілки воїнів Афганістану «Воїнів Інтернаціоналістів, нагороджений Подякою асоціації стоматологів силових структур України, учасник проекту« Я Соромля свого тіла »на каналі СТБ. здійснює лікування переломів щелеп, пластика м'яких тканин обличчя, видалення доброякісних утворень щелеп і м'яких тканин обличчя, видалення зубів мудрості, лікування гайморитів, дентальная імплантація в складних клінічних випадках.

Лікар дає хороші поради, відчувається великий досвід за плечима. Відноситься професійно до клієнта. Не нав'язує додаткових процедури, та не завищує ціну за послуги. До нього я буду ходити стовідсотково ще. Безперечно рекомендую!
Стелла
Сподобалося ставлення до пацієнта, в порівнянні з нашими поліклініками, це небо і земля. Уважність та кваліфікація хороші. Це не перший лікар до якого я йду на консультацію, зі своєю проблемою. Але такого прийому як в нього, ще не було. Дякую!
Вікторія
Самий лучший доктор

• 2008 р. — Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця, "Лікувальна справа".
  • 2011 р. — Післядипломна освіта: НМАПО ім.П. Л. Шупика.
Схожі спеціалісти:
Стоматолог, ендодонт, стоматолог-терапевт, стоматолог-ендодонтист