Кадиев Тамерлан Усманович

Пластичний хирург
Доктор кард Тамерлан Усманович досконало володіє навичками пластичної хірургії, провів сотні успішних операцій. На його рахунку ліпосакції, ліпоскульптура, абдомінопластика, ринопластика, блефаропластика, пластичні операції на молочних залозах, мікротрансплантація волосся. Тамерлан Усманович консультує пацієнтів перед проведенням операції. Учасник відомих телевізійних проектів про реконструктивні операції.

Это была первая операция в моей жизни. Сказать, что я волновалась, это вообще ничего не сказать. Однако с первой же минуты врач настолько к себе расположил, что я немного успокоилась. Не думала, что даже перед наркозом, отступит волнение. А все благодаря тому, что была уверена, что нахожусь в надежных руках. Операция прошла успешно. Огромное спасибо!

• 2016 р. — Київська медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, кафедра хірургії та трансплантології на базі Інституту хірургії та трансплантології імені О.О. Шалімова.

• ТУ "Пластична хірургія молочної залози".

• ВАПРЕХ (Всеукраїнська асоціація пластичних реконструктивних та естетичних хірургів).