Хорина Анна Леонідівна

Пластичний хірург
Лікар першої категорії
Пластичний хірург Хорина Анна Леонідівна спеціалізується на відновленні і поліпшенні зовнішнього вигляду і функцій людського тіла. Проводить консультації, на яких здійснює первинний огляд пацієнта, дає рекомендації щодо того чи іншого виду пластичного хірургічного втручання. Спеціалізується на проведенні верхньої блефаропластики і пластики вух. Проводить корекцію мочок вух. Практикує Лабіопластика. Коригує зовнішній вигляд сосків після вагітності, аварії, травми. Проводить теоретичні і практичні дослідження з метою поліпшення застосовуваних методів.

Миколай
Делал пластику ушных раковин у этого доктопа. Все меня отговаривали, но я все-таки решился. Операция прошла успешно, результат замечательный. А врач просто умница, все сделала аккуратно.
Олеся
Отличный хирург, аккуратно все сделала, я просто счастлива.
Виолетта
Результаты пластической операции превзошли все мои ожидания. Рекомендую этого врача тем, кто хочет подкорректировать свою внешность.
07 квітня '20р.
Отличный хирург, делала у нее аугментацию подбородка имплантом, удаление комков биша, липосакцию подбородка, результат превысил ожидание, получилось очень красиво. Все начиная от консультации до выписки после операции было крайне профессионально. Рекомендую как опытного врача и хорошего человека.

• 1992 р. - закінчила медичне училище №4 (м. Київ) за спеціальністю "Медсестра";
  • 1998 р. - закінчила Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця, м. Київ, за фахом "Хірургія";
  • 2002 р. - працювала, інтернатура в хірургічному відділенні лікарні №18 в м. Києві.

• Пройшла спеціалізацію з пластичної хірургії на кафедрі комбустіології та пластичної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти.

• Є членом ВАПРЕХ (Всеукраїнської Асоціації пластичних, Естетичних і реконструктивної хірургії).