Надія, гінекологічний центр

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Статті
Гінекологічний центр "Надія" надає повний спектр гінекологічних послуг з людським і шанобливим ставленням до пацієнтів. Головна цінність гінекологічної клініки — здоров'я і повноцінність жінки у будь-якому віці.
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Статті

Надія, гінекологічний центр, вартість послуг:

• УЗД для вагітних (до 11 тижнів) 350
  • УЗД органів малого тазу гінекологічне 450
  • Кольпоскопія 300
  • Кольпоскопія (мікроскопія і цитологія урогентального мазка) 650
  • Консультація гінеколога 470
  • Повторна консультація гінеколога 340
  • Консультативний прийом гінеколога пацієнтів з ендометріозом (консультація, УЗД, кольпоскопія) 1 005
  • Консультація акушера-гінеколога (без огляду) 240
  • Кріодеструкція шийки матки 850
  • Введення вагінального пессарія при укороченні шийки матки 2 400
  • Консультація гінеколога-ендокринолога 600
  • Повторна консультація гінеколога-ендокринолога 350
  • Передопераційний огляд гінеколога (УЗД, консультація, огляд при необхідності) 300
  • Післяопераційний огляд гінеколога 300

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Инна Васильевна
06 квітня '18р.
В области гинекологии у меня раньше особо проблем не было, но когда начался климакс, мое состояние настолько ухудшилось, что я решила обратиться в «Надию». Врач у меня был опытный, дал много полезных советов. В принципе, меня все устроило.
Уляна
Після довгих вагань, я все ж вирішила зробити лапароскопію. Для цього я обрала один з кращих закладів, гінекологічний центр «Надія», і я не помилилася. Тут працюють кращі лікарі, ще з першого кроку видно, що тут все стерильно.
Під час вагітності в центрі «Надія» я робила ультразвукове дослідження. Фахівці тут досвідчені, з повагою ставляться до пацієнтів і майбутнім мамам. Також варто відмітити затишну атмосферу закладу. Мені все сподобалося.
Эльвира
В гинекологическом центре "Надия" я делала пластику половых губ, с целью устранения асимметрии. Доктора сделали все возможное для отличного результата, результат получился потрясающий. Работники Центра внимательны и вежливы. Большое спасибо за помощь.
Яна
Уже кілька років я спостерігаюся у лікаря в гінекологічному центрі «Надія». Претензій до фахівців у мене немає. Все якісно і за доволі прийнятні гроші. Сам центр затишний, з сучасним обладнанням.
Катя
Обращалась к гинекологу в центр «Надия». Учреждение с новым оборудованием, сюда приятно зайти, чисто и опрятно. Доктор у меня был опытный, вежливый и спокойный. Рекомендую этот центр.
София
09 квітня '17р.
Огромное спасибо Инне Григорьеве за высокий профессионализм, внимательность и человечность, хорошее отношение к пациентам. Если что Вас интересует, то все расскажет терпеливо и внимательно. К другим врачам не хожу.

Статті про клініку

Я — врач-гинеколог. Что делать, если вам сказали, что у вас бесплодие
Я — врач-гинеколог. Что делать, если вам сказали, что у вас бесплодие
В Израиле и странах Европы пары перед вступлением в брак сдают анализы на кариотип. Кариотип — это генетический код человек. Если мужчина или женщина точно не могут иметь детей, данный анализ позволяет выявить это. В таких случаях можно использовать донорские программы или суррогатное материнство.
Современные оперативные методы лечения эндометриоза
Современные оперативные методы лечения эндометриоза
— Что провоцирует развитие эндометриоза? Точная причина до сих пор не определена. Существует 11 теорий, которые в какой-то мере пытаются объяснить определенные локализации эндометриоза, но ни одна из них в полной мере не отражает истины. В настоящее время считается доказанным, что эндометрий может развиваться в брюшной полости при попадании туда из маточных труб во время месячных. Обычно клетки эндометрия, оказавшиеся в чужеродном месте, утилизируются благодаря клеткам-защитникам местного
Современные аспекты эстетической гинекологии
Современные аспекты эстетической гинекологии
— Какие методы вы применяете? В эстетической гинекологии применяют оперативные и инъекционные методы, а также лазерную терапию. Хирургические методы используют для коррекции малых половых губ, устранения функциональных нарушений, удаления рубцовых изменений и т.д.

Зверніть увагу на інші клініки:
Київ вул. Анни Ахматової, 46 А м.Осокорки17 6 м.Позняки2 6
Багатопрофільний медичний заклад "Сіті Клініка" охоплює три напрямки — сімейна медицина, гінекологія і малоінвазивна хірургія одного дня. У штаті клініки досвідчені лікарі, серед яких доктори та кандидати наук в галузі медицини.
Пн — Пт: 08:00-19:00 Сб: 09:00-18:00 Н: 09:00-15:00
Лікар-генетик, перинатолог, дієтолог, нутриціолог, має науковий ступінь кандидата медичних наук, старший науковий співробітник кафедри Медінституту. На рахунку доктора Турової більше 80 наукових праць, 4 патенти, авторство Першої онлайн школи сучасної дієтології. В роботі використовує індивідуально підібрані програми збалансованого харчування, які побудовані на даних комплексної діагностики організму.
Вт: 10:00-19:00 Чт: 10:00-19:00 Пт: 10:00-19:00
Київ вул. Драгоманова, 17 м.Харківська21 5 м.Позняки18 6
Гінекологічний медичний центр "Атланта" спеціалізується в області жіночого репродуктивного здоров'я, займається лікуванням і діагностикою захворювань.
Лабораторія «Нова діагностика» була організована в 2005 році. Один з підрозділів лабораторії «Нова діагностики» знаходиться на Маяковського.