Центр променевої діагностики

16 3
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Профільний центр променевої діагностики спеціалізується на обстеженні пацієнтів за допомогою сучасного МРТ апарату. Лікарі центру є висококваліфікованими фахівцями у своїй галузі, беруть участь у міжнародних семінарах і симпозіумах. Центр променевої діагностики пропонує послуги:

• магнітно-резонансної томографії,
  • мультизрізової спіральної комп'ютерної томографії,
  • ультразвукового дослідження,
  • інвертаціонной радіології.

Обладнання, встановлене в центрі променевої діагностики, відповідає світовим стандартам. У разі виникнення потреби консультують провідні зарубіжні радіологічні центри. Діє гнучка система знижок для різних верств населення.

Спеціалізований центр променевої діагностики розташований на території Центральної клінічної лікарні Укрзалізниці, де можлива зручна парковка і доставка пацієнта санітарною машиною.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Центр променевої діагностики, вартість послуг:

• Доплерографія артерій верхніх кінцівок
  • Доплерографія артерій нижніх кінцівок
  • Доплерографія вен верхніх кінцівок
  • Доплерографія вен нижніх кінцівок
  • Доплерографія очної артерії
  • Доплерографія транскраніальних судин і артерій вертебробазилярного басейну
  • Доплерографія транскраніальних судин
  • Доплерографія транскраніальних судин, артерій вертебробазилярного басейну і сонних артерій
  • Доплерографія транскраніальних судин і сонних артерій
  • Магнітно-резонансна ангіографія артерій шиї
  • Магнітно-резонансна ангіографія вен головного мозку
  • Магнітно-резонансна томографія гіпофіза
  • Магнітно-резонансна томографія головного мозку
  • Магнітно-резонансна томографія головного мозку і гіпофіза
  • Магнітно-резонансна томографія гомілковостопного суглоба
  • Магнітно-резонансна томографія кисті
  • Магнітно-резонансна томографія колінного суглоба
  • Магнітно-резонансна томографія крижів і куприка
  • Ехокардіографія з доплерівським аналізом
  • Ехокардіографія з доплерівською оцінкою гібернізуючого міокарда
  • Ультразвукове функціональне дослідження жовчного міхура
  • Ультразвукове дослідження колінного суглоба
  • Ультразвукове дослідження ліктьового суглоба
  • Ультразвукове дослідження лімфатичних вузлів шиї
  • Ультразвукове дослідження лімфатичних вузлів шиї, підпахової і пахової ділянки
  • Ультразвукове дослідження м'яких тканин (одна зона)
  • Ультразвукове дослідження молочних (грудних) залоз
  • Консультація анестезіолога
  • Седація
  • Консультація лікаря-радіолога

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Юлія
Робили МРТ головного мозку дитині (сину 2 роки 4 місяці) все пройшло чудово, особливо лікар-анастезіолог - Віталій Григорович був привітний і зробив свою справу відмінно. Відношення персоналу на вищому рівні.
Игорь
в клинике сделали мрт головного мозга с подробным описанием. я доволен и процедурой и результатами. спасибо
Зверніть увагу на інші клініки:
Пн: 09:00-18:00 Вт: 09:00-18:00 Ср: 09:00-18:00 Чт: 09:00-18:00 Н: 09:00-18:00
Спеціалізований медичний центр "ULife" - це клініка, в якій займаються вирішенням психологічних проблем людини.
Спеціалізований медичний заклад "Клініка здорового хребта і суглобів Доктора Костюка" - це центр, в якій займаються рятуванням від різних хребетних і суглобових патологій, больових відчуттів в цих органах.
Європейська стоматологія це стоматологія європейського рівня у Харкові по українським цінам. Європейська Стоматологія забезпечить вас доброзичливим та професійним лікуванням так само, як у найкращих європейських клініках. Кваліфіковані стоматологи вирішать усі проблеми ваших зубів, застосовуючи новітні досягнення світової стоматологічної медицини. Стоматологія розташована в зручному місці, до нас легко доїхати з будь-якої точки Харкова, Павлове поле, Центр, Олексіївка, Ми знаходимося на проспекті Науки зовсім поряд зі станцією метро “Ім. 23 серпня”
Вт: 09:00-18:00 Ср: 09:00-18:00 Чт: 09:00-18:00 Пт: 09:00-18:00 Сб: 09:00-18:00