Бобракова Алла Володимирівна

Гінеколог, дитячий гінеколог, фахівець УЗД
Лікар оцінює загальний стан органів статевої системи у пацієнтів будь-якої вікової категорії. Займається визначенням функціонального стану, призначає додаткові діагностичні заходи. Лікує запальні захворювання, проводить консультативний прийом.

Сніжана
Лікар сподобалася. Був поставлений правильно діагноз після відповідної діагностики. Були надані хороші, та вичерпні рекомендації з лікування. Виконуючи які, я відчула поліпшення уже третій день лікування. Зараз почуваю себе цілком здоровою.
Мені сподобалося, що все пояснили доступно, зрозуміло, розклали все по "поличках". Не було нав'язування додаткових процедур. Все чітко та по суті. Лікар просто супер! Буду постійно консультуватися лише у неї. Рекомендую!

• 2004-2010 рр. — Запорізький Державний медичний Університет за фахом " Лікувальна справа".
  • ЗМАПО 2010-2013 рр. — " Акушерство і гінекологія" на базі КУ " Пологовий будинок №3" м. Запоріжжя.
  • НМАПО їм П.Л. Шупика з 01.10 по 31.12.2013 р. спеціалізація " Дитяча гінекологія".
  • ЗМАПО з 01.09 по 30.11.2016 спеціалізація " Ультразвукова діагностика".