Бідзіля Марина Олексіївна

Гінеколог
Лікар займається діагностикою, лікуванням і профілактикою захворювань жіночої статевої системи. Допомагає в плануванні вагітності, займається відновленням менструального циклу. Лікує вагініт, кандидоз, ерозію, кісти різного походження. Медикаментозно коригує гормональний фон.

Лікар досить приємна, уважна, дуже докладно розпитала про всі мої симптоми, оглянула та все докладно пояснила. Прийомом залишилася задоволена. В подальшому буду приходити ще! Рекомендую цього висококваліфікованого спеціаліста!
Маша
Мне понравилось, что все принесенные анализы, были расшифрованы и рассказанные доступным языком. Назначили соответствующее лечение. Лекарства назначали постепенно, чтобы не принести больший вред организму.
Зоя
Очень внимательная, толковая. врач на своем месте. Помогла мне избавиться от кисты , без хирургического вмешательства. Очень ей благодарна. Спасибо. В подальшем буду обращаться только к ней и советовать ее своим знакомым. Дай Бог Марине Алексеевне долгих лет жизни и благополучия ее семье.

• 2004-2010 рр. — Запорізький Державний медичний Університет за фахом " Лікувальна справа".
  • ЗГМУ 2008-2011 рр. — " Акушерство і гінекологія" на базі 5 пологового будинку