Набаранчук Галина Геннадіївна

Психолог
Доктор Набаранчук Галина Геннадіївна спеціалізується на психології, включаючи дитячу. Проводить консультації, надає послуги регулярних сеансів. Лікує такі розлади, як тривожність і неврози. Допомагає впоратися з депресією, стресами, в тому числі посттравматичними, синдромом хронічної втоми. Приймає пацієнтів з безсонням і психосоматичні розлади. Коригує поведінку дитини, надає психологічну допомогу по підготовці до нової обстановки, наприклад, новим місцем проживання або навчальному закладу.

Кирилл
Галина Геннадіївна прекрасній лікар. Вона нам дуже допомогла. Коли сину довелось змінити школу, то ми стали помічати що він став дещо дратівливим, та неспокійним. Завдяки лікарю, наш син зміг подолати ці відчуття. Дякуємо.
Степан
Специалист высокого уровня. Индивидульный подход к каждому пациенту, старается найти первопричину проблемы.
Елизавета
Благодарю за Вашу помощь с ребенком

• 1996 р. — Київська школа масажу при Українському державному університеті фізичного виховання і спорту;
  • 1997 р. — Освіта за фахом — практична психологія в Міжрегіональній академії управління персоналом м. Києва;
  • 1999 р. — Медичний інститут української асоціації народної медицини м. Києва за фахом — біоенергоінформотерапевт і успішно пройшла експертну атестацію.
Схожі спеціалісти:
Психотерапевт, Сімейний психолог