Ортопеди в Житомирі

Консультація ортопеда-травматолога детского и взрослого в клініці «Відновлення» 390
Врач дает полезные советы. Рекомендую.
14 червеня '16 г.
Олег
Радий, що потрапив до грамотного, обізнаного в своїй сфері фахівця. Бабун все пояснив докладно про моє захворювання і щодо майбутнього лікування. Його курс терапії допоміг мені позбутися болю і неприємних симптомів.
03 листопада '16 г.
Диагностика, лечение на высшем уровне. Врач очень внимательный.
23 липня '16 г.
Дмитро
Степанов дуже серйозно підходить до своєї роботи, уважний і ввічливий до своїх пацієнтів. Доглянув, пояснив все зрозуміло і доступно. Допомога Олександра Анатолійовича була своєчасною. Дякую!
05 липня '16 г.
Ортопед-травматолог
Лікар ортопед-травматолог, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Проводить діагностування та призначає лікування захворювань суглобів. Працює з пацієнтами, що перенесли травму та мають проблеми з не вірно зрощеними переломами, повільно-консолідуючими переломами. Лікує епікондиліти та п'яткові шпори.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Вертебролог, ортопед-травматолог
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Дитячий нейрохірург, дитячий ортопед
Лікар спеціалізується в області дитячої нейрохірургії та дитячої ортопедії. Виконує різні види закритої репозиції при переломах та вивихах кінцівок під загальним та місцевим знеболюванням. Володіє технікою накладання різних видів гіпсових пов'язок та технікою оперативного лікування ушкодження сухожиль у комбінації з ушкодженням периферичних нервів.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-20
Травматолог-ортопед, вертебролог
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується в області травматології та ортопедії. Здійснює консультативний прийом в клініці, виїжджає додому до пацієнтів. В процесі лікування захворювань використовує м'які техніки мануальної терапії, постізометричну релаксацію, ударно-хвильову та ультразвукову терапії.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Ортопед-травматолог