Клініки наркології у Рівному

Можливо, вас цікавлять лікарі наркологи
Комплекс лікування від залежності на місяць (проживання, харчування, консультація психолога, терапевтичні групи) 6000 грн
Детоксикація 4500 грн
Комплексне лікування алко нарко залежності, ігроманії на місяц 12000 грн
Первичная консультация нарколога на дому, 1 час 1000 грн
Знайдено 5 клінік

Сб Нед Цілодобово
Богдан
Другий раз проходжу лікування в клініці, результат позитивний, самопочуття психологічне та фізичне швидко приходить в норму. Дякую!
Іра
Привіт, хочеться подякувати всьому колективу установи за порятунок мого брата, якому не могли допомогти в інших клініках. За якісне лікування, виведення з запою та особливе ставлення до непростих хворих.
Світлана Іванівна
Хочу висловити подяку лікарям клініки Ніка. Скільки клінік ми перепробували до цього, страшно згадати! І тільки тут знайшли по-справжньому грамотний підхід до нашої проблеми. Не знаю, як буде далі, але зараз у мого сина все добре, і він сповнений наміри продовжувати тверезе життя.
Андрій
У клініці проходжу лікування від алкогольної залежності. Психотерапію відвідую постійно, розумію, що мені потрібна підтримка. Усвідомлюю, що алкоголь завдає сильної шкоди на психіку і в цілому на організм. Сподіваюся на повне одужання!
Рівне вул. Дворецька, 129 Д
Центр лікування та профілактики в місті Рівне є вузькопрофільним медичним закладом, робота співробітників якого спрямована на надання професійної допомоги при алкогольної, наркотичної залежності. Терапевтичний вплив здійснюється в умовах денного стаціонару. Основне завдання центру полягає в очищенні організму пацієнта від токсичних речовин, відновленні психоемоційного стану, адаптації в соціумі, формуванні позиції «здорового способу життя».
5,5
Рівне вул. Маяковського, 7
Наркологічна клініка «Ніка» у Рівному надає допомогу пацієнтам, які страждають від ігроманії, алкогольної та наркотичної залежностей. Лікування здійснюється анонімно. До кожного пацієнта застосовується індивідуальний підхід, допомагаючи звільнитися від різного роду залежності. У клініці можна пройти детоксикацію, кодування, реабілітацію.
5,2
Рівне вул. Поштова, 5
Медичний центр Надії Бурмаки надає кваліфіковану медичну допомогу у лікуванні алкогольної, ігровою, тютюнової залежності та інших патологій, має філії у багатьох містах України. В штаті центра лікарі вищої категорії кваліфікації.
Працює з
Нд: 08:00-13:00
New Way
4,3
Рівне
Центр допомоги залежним New Way в Рівному надає можливість людям з алкогольною, наркотичною або ігровою залежність позбавитися її, відновити своє життя та здоров’я.
3,7
Рівне вул. Шевченко, 98
Реабілітаційний центр "Європа" в Рівному займається психосоціальною реабілітацією пацієнтів, які страждають від наркоманії, алкоголізму, ігроманії тощо. Це одна з багатьох філій мережі. У центрі забезпечено стаціонарне та амбулаторне лікування, після реабілітаційна підтримка. Співробітники центру мають високу кваліфікацію та багаторічний досвід.